Emrah’tan Sevgilisine 100 Bin TL’lik Jest

GezeGen GezeGen     08-12-13     Magazin     Emrah’tan Sevgilisine 100 Bin TL’lik Jest     177 Defa Okundu

Emrah'tan Sevgilisine 100 Bin TL'lik Jest

Emrah’tan Sevgilisine 100 Bin TL’lik Jest

Sibel Kirer’le birlikte oturmak için geçtiğimiz günlerde Şişli’de 2 milyon Dolar’a ev alan Emrah, şimdi de sevgilisine BMW marka otomobil hediye etti.

Yıllardır müzik dünyasının zirvesinde yer alan şarkıcı Emrah, aşkı için kesenin ağzını açtı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Sibel Kirer’le birlikte oturmak için Şişli’de 2 milyon dolara dubleks daire aldığı konuşulan Emrah, sürpriziyle aşkının ayağını yerden kesti.

ARABANIN PLAKASINI ÖZEL YAPTIRDI

Önceki gün Kosifler Oto’nun yolunu tutan Emrah’ın Sibel Kirer’e Bmw 116 otomobil hediye ettiği öğrenildi. Bununla da yetinmeyen Emrah’ın 100 bin TL. değerindeki arabanın plakasını da özel olarak kendisinin ve aşkının baş harflerinin yer aldığı ‘ES’ yaptırdığı konuşuluyor.

KESENİN AĞZINI AÇMASI ŞAŞIRTTI

Hakkında sık sık cimri olduğu, valelere para vermemek için bile arabasını mekanlardan uzakta bıraktığı yönünde haberler çıkan Emrah’ın, bu kez kesenin ağzını açması, sevenlerini de şaşırttı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.