El Salvadorlu balıkçı yamyam mı?

GezeGen GezeGen     08-02-14     Dünya     El Salvadorlu balıkçı yamyam mı?     384 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
El Salvadorlu balıkçı yamyam mı?

El Salvadorlu balıkçı yamyam mı?

13 ay boyunca Pasifik Okyanusu’ndaki Marshall Adaları’nda tek başın hayatta kalmayı başaran El Salvadorlu balıkçı Jose Salvador Alvarenga ile ilgili şok bir iddia gündemde… Balıkçının o kadar uzun zaman sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürme sebebinin denize birlikte açıldığı arkadaşını yemiş olabileceği öne sürüldü.

Pasifik Okyanusu’nda 13 boyunca yaşam savaşı veren Jose Salvador Alvarenga’nın birlikte denize açıldığı diğer balıkçı arkadaşıyla ilgili verdiği bilgiler balıkçının “yamyam” olduğuna dair şüpheler doğurdu. Jose Salvador Alvarenga kurtarıldıktan sonra verdiği ilk röportajda 15 yaşındaki arkadaşı Ezekiel Cordoba ile Aralık 2012’de köpekbalığı avlamak için denize açıldıklarını söylemişti.

Okyanusta kaybolan balıkçı arkadaşının zor yaşam koşullarına fazla dayanamayarak öldüğünü kendisininse, idrar ve kaplumbağa kanı içerek hayatta kaldığını anlatmıştı. Ancak daha sonra anlaşıldı ki balıkçının yanındaki arkadaşı 15 değil 25 yaşındaydı ve Jose Salvador Alvarenga’nın dediği gibi Aralı ayında değil Kasım ayında evinden avlanmak için ayrılmıştı.

Balıkçının çelişkileri anlatımları ve 13 ayın ardından oldukça sağlıklı olması adamın arkadaşını öldürüp yediğine dair şüpheleri üzerine çekti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.