Eczacıbaşı’ndan Berkin Elvan mesajı

GezeGen GezeGen     13-03-14     Ekonomi     Eczacıbaşı’ndan Berkin Elvan mesajı     385 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Eczacıbaşı'ndan Berkin Elvan mesajı

Eczacıbaşı’ndan Berkin Elvan mesajı

ECZACIBAŞI Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, dün Ümraniye’de bir ev dekorasyon satış mağazasının açılış törenine katıldı. Eczacıbaşı, “Berkin’i çocuk denilecek yaşta kaybettik. Bundan çok derin bir üzüntü duyuyoruz, diliyoruz” dedi.

Gündemdeki diğer gelişmeleri de değerlendiren Bülent Eczacıbaşı, “Gelişmeler hepimizin, iş hayatında olanların ciddi bir endişesi. Şu ana kadar önemli bir etkilenme görmedik. Ama bu olmayacağı anlamını tabii ki taşımaz” diye konuştu.

Açılışa katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk de “Bir evladımız maalesef hayatını kaybetti. Evlat bizim de evladımız. Yavrumuzun ailesi bizim de ailemiz. Onlara başsağlığı diliyorum. Derin üzüntü içindeyiz. Ama bunun üzerinden sokakları hareketlendirip ülkenin demokrasi ve istikrarına yönelik bir kalkışmaya dönüştürmek şık değil. Bu ülke hepimizin” dedi. Külünk, ayrıca mağazadaki konuşmasında iş dünyasının hükümete olan güveninin devam ettiğini de kaydetti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.