Ece Erken Eski Sevgilisi Akın Altan’la Pişti Oldu (bizimmekan.com)

GezeGen GezeGen     07-12-13     Magazin     Ece Erken Eski Sevgilisi Akın Altan’la Pişti Oldu (bizimmekan.com)     400 Defa Okundu

Ece Erken Eski Sevgilisi Akın Altan'la Pişti Oldu

Ece Erken Eski Sevgilisi Akın Altan’la Pişti Oldu

Ünlü gece kulübü Sess Bar’ın üçüncü yıl kutlamasına, eski sevgililer Ece Erken ve Akın Altan’ın pişti olması damga vurdu.

Nişantaşı’nın popüler gece kulübü Sess, önceki gece üçüncü yılını bir partiyle kutladı. Ünlülerin akın ettiği gecenin konukları arasında Murat Cevahir, Ece Erken, Akın Altan, Özlem Yıldız, İbrahim Toraman, Şebnem Bozoklu eşi Emre İzer gibi isimler katıldı.

ESKİ SEVGİLİLER PİŞTİ OLDU

Gecede en dikkat çeken isimler arasında yer alan Ece Erken ile eski sevgilisi Akın Altan’dı. İkili ilk kez aynı mekanda karşılaşarak pişti oldu. Partiden ilk olarak güzel sunucu Ece Erken ayrıldı.

ESKİ DEFTERLERİ KAPATMIŞ

Erken, çıkışta kendisine uzatılan soruları cevaplarken, eski sevgilisi Akın Altan hakkındaki sorulara, ”İçeride kimseyi görmedim bana bu konu hakkında bir şey söylemeyin eski günler geride kaldı.” şeklinde konuşurken, Bengü hakkında ise konuşmak istemiyorum yanıtını verdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.