Durumu iyiye gidiyor

GezeGen GezeGen     24-03-14     Magazin, Manşet     Durumu iyiye gidiyor     392 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Durumu iyiye gidiyor

Durumu iyiye gidiyor

Geçirdiği beyin kanaması sonucu ameliyat edilen ve hâlâ uyutulan Kenan Işık’ın durumu iyiye gidiyor. Işık’ın kardeşi Cengiz Işık, “Bugün uyandırılacak. Dualarınızı eksik etmeyin” dedi

ATV’de yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasının sunucusu Kenan Işık, geçirdiği beyin kanaması sonucu geçen cuma Amerikan Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Acil ameliyata alınan ve uyutulan Işık’tan müjdeli haberi kardeşi Cengiz Işık verdi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Işık, şunları söyledi:

‘Bilinci kısmen açık’

“Sağlık durumu dualarla iyiye gidiyor. Bugün uyandırılmasını bekliyoruz. Sağa sola dönüyor ama dönmemesi lazım. Çok şükür kısmen bilinci açık. Hatta bu sabah onunla temas bile kurdum. Dualarınızı eksik etmeyin. Zaten bütün Türkiye duada. Mardin’deki Deyrulzafaran Manastırı bile dua ediyor.”
Dün hastanede Kenan Işık’ı ziyarete gelenler arasından sanatçı Bülent Serttaş da vardı. Serttaş, “10 gün önce beni aradı. Memleketim Elazığ’daydım. Hem sesimi duymak için hem de çiğ köfte istemek için aramış. Valla Kenan Işık sözünde durur. Çiğ köftemi yemeden bir yere gidemez” dedi. Işık’ı ziyaret edenler arasında oyuncu Ali Sürmeli, Mirkelam, Bülent Serttaş ve Ayşenil Şamlıoğlu da yer aldı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.