Drogba’dan Tugay Kerimoğlu’na tavır!

GezeGen GezeGen     18-02-14     Spor     Drogba’dan Tugay Kerimoğlu’na tavır!     384 Defa Okundu

Drogba'dan Tugay Kerimoğlu'na tavır!

Drogba’dan Tugay Kerimoğlu’na tavır!

Mancini’nin 65’te Veysel ile değiştirdiği Fildişili yıldız tabelada numarasını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Başını sallayarak kenara gelen Drogba, İtalyan hocanın elini isteksiz biçimde sıkarken, Tugay Kerimoğlu’nu pas geçti

Galatasaray’ın, Burak Yılmaz ve Wesley Sneijder’le birlikte en önemli gol kozu olan Didier Drogba, Medical Park Antalyaspor karşısında kötü günündeydi. Fildişi Sahilli futbolcu, Joseph Boum ve Giray Kaçar’ın yakın markajı karşısında beklenen performansını ortaya koyamazken, yaptığı top kayıplarıyla dikkat çekti.
Teknik Direktör Roberto Mancini maçın 65. dakikasında Drogba’yı, Veysel Sarı ile değiştirdi. Tabelada 11 numarayı görünce büyük şaşkınlık yaşayan Fildişi Sahilli futbolcu başını sağa, sola sallayarak kenara gelirken, bu değişiklikten memnun kalmadığını gösterdi. Drogba sahayı terk ettikten sonra yanına kadar gelen teknik patron Mancini’nin elini isteksiz bir şekilde sıktı. Sarı-kırmızılı futbolcu elini uzatan yardımcı antrenör Tugay Kerimoğlu’nu ise pas geçti. Kerimoğlu, tecrübeli oyuncunun bu tepkisine şaşıran gözlerle karşılık verdi. Daha sonra yedek kulübesine oturan Drogba’nın bir hayli moralsiz olduğu gözlendi.
Bu arada maçtan önce seremoni sırasında sahaya çıkan çocuklar, Drogba’nın önünde yer alabilmek içim birbirleriyle yarıştı. Her futbolcunun önünde 1 çocuk bulunurken, Drogba’nın önünde tam 3 çocuk yer aldı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.