CHP’de şimdi de Gürsel Tekin sesleri

GezeGen GezeGen     14-02-14     Haberler     CHP’de şimdi de Gürsel Tekin sesleri     403 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
CHP’de şimdi de Gürsel Tekin sesleri

CHP’de şimdi de Gürsel Tekin sesleri

CHP kulislerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun belirleyeceği Kadıköy Belediye Başkan adaylığı için Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in isminin gündeme geldiği belirtildi. Ancak, Tekin’in adaylığa sıcak bakmadığı ifade edildi

Kılıçdaroğlu başkanlığında hafta sonu yapılan Parti Meclisi (PM) toplantısında adayı belirlenemeyen 250 seçim noktasından biri olan Kadıköy için adayın kim olacağının belirlenmesi yetkisinin Kılıçdaroğlu’na verilmişti. Aykut Nuhoğlu ve Canan Kaftancıoğlu isimlerinin telaffuz edildiği Kadıköy için önceki gün öğlen saatlerinde gündeme getirilen isim CHP kulislerine bomba gibi düştü.

Sıcak bakmıyor
Uzun yıllar boyunca Kadıköy’de siyaset yapan Genel Başkan Yardımcısı Tekin’in adaylığı konusunda bir grubun çaba harcadığı ifade edildi. Ancak Tekin’in Kadıköy’den adaylığa sıcak bakmadığı da belirtiliyor. Kadıköy ve Çekmeköy ile birlikte henüz adayı belirlenemeyen 250 seçim noktasında en geç pazartesi gününe kadar kesin kararın verileceği belirtiliyor. YSK takvimine göre partiler aday listelerini 18 Şubat Salı günü mesai bitimine kadar il ve ilçe seçim kurullarına iletilmesi gerekiyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.