CHP ve MHP’yi de ihanet edecekler

GezeGen GezeGen     02-03-14     Genel     CHP ve MHP’yi de ihanet edecekler     263 Defa Okundu

CHP ve MHP'yi de ihanet edecekler

CHP ve MHP’yi de ihanet edecekler

Başbakan Erdoğan Muğla’da konuştu. Erdoğan, “Bu paralel yapı yarın CHP’yi de MHP’yi de sırtından hançerleyecektir. Bize yaptıkları gibi” dedi.
Erdoğan, Gülen içinse şunları söyledi:28 Şubat böyle talimat verdi ve dediler ki ‘ne istiyorsanız onu yaparız.’ Hatta okulları paşam size teslim ederiz dedi bu zat. Şimdi bana haber gönderiyor. ‘Eğer Başbakan istiyorsa, biz okullarımızı ona teslim ederiz’. Senin okulların senin olsun. Bize kendi okullarımız yeter, devletin okulları yeter.

-Bunlar üç kafadar. ‘CHP genel müdürü’, MHP Genel Başkanı, buna şimdi bir de Pensilvanyalı zat karıştı. Ortak oldular, kafa kafaya verdiler, Türkiye Cumhuriyeti hükümetine hücum ettiler. Kardeşlerim, ulusal güvenliğimize saldırıyorlar. Fıkra gibi bunlar, fıkra. CHP’ye kasetle genel başkan ataması yaptılar biliyorsunuz. Şimdi de Türkiye’de güya başbakanı devirecek kasetle oraya da atama yapacaklar. Bu ülke kasetle değil şehitlerin kanıyla kuruldu. Bu ülke kasetlerle devrilemeyecek. Kutlu yürüyüşü kasetlerle durdurulamayacak kadar büyük bir ülkedir.

-Bu paralel yapının işi zaten hançerlemektir. Yarın CHP’yi de MHP’yi de sırtından hançerleyecekler. İsteğini aldıktan sonra, kullandıktan sonra bu CHP ve MHP’ye de ihanet edecekler. Bize ettikleri gibi. Bize ihanet eden, ülkesinin gizli belgesini servis eden herkese ihanet eder. Herkesi hançerler.

ÇOCUKLARINIZI GÖNDERMEYİN

-CHP’nin genel başkanı bir kasetle genel başkan oldu. Şimdi de belki kasetle Başbakan olurum diye bu çirkin işe giriyor.

-Çocuklarınızı bu paralel örgütün dershanelerine gönderenler, bu dershanelerden çocuklarınızı lütfen alın. Bunların okullarına gönderenler, lütfen çocuklarınızı bunların okullarından alın. Devletimizin okulları var. İşte yasa çıktı bundan böyle hafta sonlarında da eğer anne baba isterse takviye kurslarını okullarımızda vereceğiz. Bunların ücreti tamamen devlete aittir, biz ödeyeceğiz. Çünkü bunlar, milletimi çok sömürdüler sülük gibi emdiler. Ama sülük çok değerli bir hayvandır. Sülük zararlı olan kanı emer. Bunlar maalesef faydalı olan kanı emdiler. Onun için bunlar çok tehlikeli. Bu bakımdan bunların dershanelerine verip de aman ha geleceğimizi karartmayalım.”

-Bunlar ablalar yetiştirmişler. O ablalar, gece seansları yapıyorlar. Yurtlarında kalan yavrularımızı ayağa kaldırıp oradan Başbakan’a beddua ettiriyorlar” diye konuşan Erdoğan, şöyle devam etti:

-Geçenlerde üniversite tahsili yapan sekiz kızımız yanıma geldiler. Başbakanım ‘bizi kaldırıyorlar, bize gece seansı yaptırıp size beddua ettiriyorlar. Eşinizle alakalı, kızlarınızla ilgili, çocuklarınızla ilgili bize yalan yanlış şeyler anlatıyorlar. Artık dayanamadık’ diyorlar ve ‘sizinle görüşmek istedik’ diyorlar. ‘Kızım haberimiz var’ dedik. Ne olacak, bunların hocası televizyonda izledik nasıl beddua ettiğini gördük. Bir hoca beddua eder mi ya? Bedduaya lanet, duaya davet… Biz zulumle emrolmadık biz gazapla emrolunmadık biz rahmetle emrolunduk rahmetle. Biz merhamet için varız, zulüm için değil. Onun için bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır inşallah. Biz yola böyle çıktık ve böyle de yürüyeceğiz. Onun için ben o harekete gönül veren saf, temiz tabandaki kardeşlerime sesleniyorum. Ah kardeşlerim artık bu oyunu bozun. Başınızı iki elinizin arasına alın düşünün. 10 yıl önce bu Türkiye neydi, şimdi bu Türkiye ne oldu?”

ŞİMDİ BANA HABER GÖNDERİYOR

– Artık okullarımıza rahat rahat gidiyoruz, kızlarımızı başı örtülü diye okullara sokmuyorlardı. Bu zat ne diyordu o zaman biliyor musunuz? ‘Başörtüsü furuattır’ diyordu. Aynı zat, daha önce de itikadi noktada, başörtüyü inkarın küfür olduğunu söyleyen zattı. Akşam başka sabah başka. Niye? 28 Şubat böyle talimat verdi ve dediler ki ‘ne istiyorsanız onu yaparız.’ Hatta okulları paşam size teslim ederiz dedi bu zat. Şimdi bana haber gönderiyor. ‘Eğer Başbakan istiyorsa, biz okullarımızı ona teslim ederiz’. Senin okulların senin olsun. Bize kendi okullarımız yeter, devletin okulları yeter. Zaman gelecek kendi okullarına öğrenci bile bulamayacaksın. Çünkü artık güven vermiyorsun.”

GAZETELERİNİ OKUMAYIN, ÇÖPE ATIN

-Bunlara tavrınızı koyun. Bunları gazetelerini falan okumayın, atın çöpe. Bunlarda her şey var, yalan var, takkiye var.

-Geçen günlerde diyorlar ki tablet bilgisayarları çocuklar almıyormuş. Sallamanın da bu kadarı olur mu

-Pensilvanya’daki zatla birlikte CHP, şu anda gençleri sokağa dökmek için çalışıyor. 28 gün sonra sandıklar bunlara gerçek bir demokrasi dersi daha verecek. Bu kirli senaryoya asla geçit vermeyeceğiz. Türkiye’de fitne üretmek isteyenlere önce sandıkta sonra hukuk içinde gerçek bir ders vereceğiz.

DEVLET İÇİNDE DEVLETE İZİN VERMEYİZ

Devlet içerisinde devlete asla müsaade etmeyiz. Neymiş o paralel devlet, neymiş o paralel yapı; avucunu yala, uvucunu. Bunu göremeyeceksiniz. Bunlara bunu göstermeyeceğiz inşallah. Gereği neyse yapacağız hiç merak etmeyin

BİR MÜJDE VERMEK İSTİYORUM

-Doğal SİT alanlarından dolayı mağduriyet yaşayan Muğlalı vatandaşlarıma şunu müjdelemek istiyorum. Türkiye’de 2 bin civarında doğal SİT alanı var. Bu alanların yaklaşık 200 tanesi Muğla’da. Ön değerlendirme çalışmalarımız tamamlandı. İnşallah önümüzdeki bir buçuk yıl içerisinde üniversitelerimizle işbirliği halinde ekolojik temelli bilimsel çalışmaları da bitireceğiz. Bu alanlarla ilgili vatandaşlarımızın mağduriyetine yol açan keyfi uygulamalara son vereceğiz. Olur olmaz her yeri SİT alanı ilan edip koruyamamak ve vatandaşımızın mağduriyetine yol açmak yerine, gerçek doğal SİT alanlarını belirleyip dünya standartlarında bir koruma sağlayacağız

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.