Cenk Gönen korkuttu!

GezeGen GezeGen     23-02-14     Spor     Cenk Gönen korkuttu!     321 Defa Okundu

Cenk Gönen korkuttu!

Cenk Gönen korkuttu!

Galatasaray’ın TT Arena’da Beşiktaş’ı ağırladığı karşılaşmanın 84.dakikasında 2.yarının başında sakatlanan Tolga Zengin’in yerine oyuna dahil olan Cenk Gönen, Burak Yılmaz ile girdiği ikili pozisyonda yerde kaldı.

Galatasaray’ın TT Arena’da Beşiktaş’ı ağırladığı karşılaşmanın 84.dakikasında 2.yarının başında sakatlanan Tolga Zengin’in yerine oyuna dahil olan Cenk Gönen, Burak Yılmaz ile girdiği ikili pozisyonda yere yığıldı.

Ceza sahasına gönderilen topta kale önünde bir karambol oluştu. Gelişen pozisyonda Burak Yılmaz ile beraber Cenk de topa hareketlendi. Burak’ın ayağının çarpması ile kafasına darbe alan Cenk Gönen, yere yığıldı. Genç file bekçisine ilk müdahaleyi saha içerisinde takım arkadaşları ve Drogba yaparken, oyun 11 dakika kadar durakladı.

Kaşına pansuman yapılan Cenk, sağlık görevlilerine devam edeceği yönünde işarette bulundu. Kalan dakikaları sakat sakat tamamlayan tecrübeli eldiven, maçın ardından soyunma odasında fenalık geçirdi ve hastahaneye kaldırıldı.

Geçiçi hafıza kaybı yaşayan ve ambulansla hastanaheye kaldırılan Cenk’in Fulya Acıbadem hastahanesine götürüldü.

Galatasaraylı futbolcular da uyardı!

Saha içinde yapılan testleri geçen Cenk Gönen, ayağa kalktıktan sonra tekrar hafıza kaybı yaşadı. Galatasaraylı futbolcular da, Cenk’in kontrolünü yapan sağlık görevlilerine ‘Çıkarsanız iyi olur” telkininde bulundu. Ancak Cenk’in teknik ekibe devam işareti yapması ve Beşiktaş’ın değişiklik hakkının da olmaması nedeniyle bu değişiklik gerçekleşmedi.

Tecrübeli eldiven kontrol amaçlı geceyi hastahanede geçirecek.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.