Cemre bebek son yolculuğuna uğurlandı

GezeGen GezeGen     10-03-14     Spor     Cemre bebek son yolculuğuna uğurlandı     459 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Cemre bebek son yolculuğuna uğurlandı

Cemre bebek son yolculuğuna uğurlandı

Milli sporcular Nalan Ramazanoğlu ve Mustafa Ramazanoğlu’nun 17 aylık kızları Cemre Ramazanoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.

Menenjit virüsü nedeniyle Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alınan ancak verdiği yaşam mücadelesini dün kaybeden Cemre Ramazanoğlu’nun naaşı İstanbul’a getirildi. Minik Cemre, ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Üsküdar’daki Şakirin Camisi’ndeki cenaze törenine annesi Nalan Ramazanoğlu ile babası Mustafa Ramazanoğlu’nun yanı sıra yakınları, voleybol ve basketbol camiasından sporcular, antrenörler ile idareciler katıldı.

Nalan ve Mustafa Ramazanoğlu, cenaze boyunca kızlarının tabutunun başından ayrılmazken, gözyaşlarını tutamayan acılı anne ve babayı sporcu arkadaşları teselli etmeye çalıştı. Kızının tabutuna sarılan Nalan Ramazanoğlu, uzun süre başını kaldırmadı. Cenaze namazı sırasında baba Ramazanoğlu güçlükle ayakta dururken, Nalan Ramazanoğlu ise arkadaşlarının desteğiyle ayakta kalabildi.

Cenaze törenine, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Galatasaray ve Arkas Spor kulüplerinin de aralarında bulunduğu birçok kulüp ve spor adamı çelenk gönderdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.