Cemaatten şok telefon!

GezeGen GezeGen     24-01-14     Genel     Cemaatten şok telefon!     289 Defa Okundu

Cemaatten şok telefon!

Cemaatten şok telefon!

Cemaate yakın olan ve aynı zamanda Fenerbahçeli olan bir “Abi”, Aziz Yıldırım’a Türkiye’ye dönmemesini söyledi. Ancak Fenerbahçe Başkanı da telefondaki kişiye “Tutuklamazlarsa hatırım kalır” cevabını verdi ve salı günü İstanbul’a geldi…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın geçtiğimiz cuma akşamı Yargıtay kararı açıklamasının ardından çok önemli telefon görüşmeleri yaptığı ancak bunların içlerinden bir tanesinin bir hayli ilginç detaylar içerdiği bildirildi. Karar açıklandığında Fransa’da olan Yıldırım’a gerek Türkiye’den gerekse yurt dışından önemli isimler Yıldırım’a desteklerini ilettiler. Ancak kendisine gelen bir telefon Aziz Yıldırım’ı bir hayli şaşırttı. Gülen Cemaati’ne yakın bir isim, Başkan Aziz Yıldırım’a arayarak Türkiye’ye gelmemesini tavsiye ettiği ifade edildi…

YILDIRIM: VİCDANIM RAHAT. ÜLKEME GİDECEĞİM
Başkan Yıldırım, sebebini sorduğunda ise “Havalimanı’na iner inmez kelepçeyi takacaklar” cevabıyla karşılaştı. Bunun üzerine Yıldırım, “Tutuklamazlarsa hatırım kalır. Ben oraya yeniden yargılanmaya ya da bir şekilde kurtulmaya gelmiyorum. 26 ay hapis yatmayı göze alarak geliyorum” şeklinde karşı bir cevap verdi. Vicdanının rahat olduğunu söyleyen Yıldırım, sözlerine şöyle devam etti:

AZİZ YILDIRIM’A GÖZDAĞI MI VERMEK İSTEDİLER!
Sonuç olarak bu davanın amacının ne olduğu, kimler tarafından yapıldığı net bir şekilde ortaya çıktı. Ben vicdanlarda aklandım. O yüzden içim rahat. Hapis yatmaktan da korkmuyorum. En kısa zamanda Türkiye’ye döneceğim. Başkan Yıldırım’ın gözdağı verme amaçlı bu tip birkaç telefon daha aldığı ancak Yıldırım’ın bu telefonları da dikkate almadığı bildirildi.

TELEFONDAKİ KİŞİNİN AMACI NEYDİ!
Aziz Yıldırım’a gelen telefon çeşitli spekülasyonları da beraberinde getirdi
BİR cemaat üyesi tarafından Aziz Yıldırım’a edildiği iddia edilen telefonun hem gözdağı verme hem de Türkiye’de toplumsal karışıklık yaratma amacı taşıdığı öğrenildi… Aziz Yıldırım, Türkiye’ye gelmeyerek hem kaçak durumuna düşecek, hem de Türkiye’de yeni tartışmalar yaşanacaktı..

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.