CarrefourSA ‘gurme’ oldu

GezeGen GezeGen     27-03-14     Ekonomi     CarrefourSA ‘gurme’ oldu     426 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
CarrefourSA ‘gurme’ oldu

CarrefourSA ‘gurme’ oldu

Süpermarket zinciri CarrefourSA, Sabancı Holding’in çoğunluk hisselerini almasıyla beraber yatırım atağına kalktı. Zincirin yeni market konsepti ‘CarrefourSA Gurme’ İstanbul Selamiçeşme’de tüketicilerle buluştu.

2000 metrekare alana ve 20 bin ürün çeşidine sahip markette Türk ve dünya mutfağından özel gurme lezzetler, her reyona özel uzman çalışanlar tarafından kişiye özel hizmet ile sunulacak.

‘Tecrübemiz hissedilecek’
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer ve CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet Nane’nin katılımıyla gerçekleşen açılışta Güler Sabancı, “Sabancı Topluluğu olarak, uzun yıllardır Türkiye’nin en itibarlı ve Türk ekonomisinin en önemli temel taşlarından biriyiz. 18 yıldır devam eden CarrefourSA ortalıklığımızı geçtiğimiz yıl yeniden yapılandırdık. CarrefourSA’da çoğunluk hisseye ve yönetim kontrolüne sahip olduk. 2014 yılı CarrefourSA’da Sabancı Holding’in bilgisini ve tecrübesini daha çok hissedeceğimiz bir yıl olacak” dedi.

100 market açacak
Haluk Dinçer ise, 2014 yılının CarrefourSA için sıçrama yılı olacağını belirterek 110 milyon TL yatırımla 100 market açacaklarını söyledi. Selamiçeşme gurme marketinin açılışından sonra Ataşehir, Esenyurt, Dumankaya İkon, Batı Ataşehir, Anadoluhisarı ve Florya’da yeni gurme marketleri hayata geçecek.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.