Caner’i ne arayan var ne de soran

GezeGen GezeGen     25-05-14     Spor     Caner’i ne arayan var ne de soran     377 Defa Okundu

Caner’i ne arayan var ne de soran

Caner’i ne arayan var ne de soran

İkinci görüşme için milli yıldızla masaya oturmayıp istediği ücrette indirim bekleyen yönetim, bir anlamda ateşle oynuyor

BAŞKAN Aziz Yıldırım’ın, “Oturur anlaşırız” dediği Caner Erkin’in F.Bahçe’deki geleceği henüz netlik kazanmadı. Sözleşmesi biten milli yıldızı bekleterek istediği yıllık ücretin aşağa ineceğini düşünen yönetim, ilk görüşmelerin ardından ne menajeri Batur Altıparmak’la ne de Caner’le iletişime geçti.
TAKIMIN en az kazanan oyuncusu olan ve yurt dışından birçok talibi olan başarılı sol beke Gökhan’ın kazandığı 1 milyon 750 bin Euro teklif edilmiş, maç başı ücretine de zam sözü verilmişti. Ancak bu rakamları kabul etmeyen Caner’in ikinci bir görüşme için beklediği randevu bir türlü gelmedi.
YURT dışında bir takıma imza atarsa yüksek vergilerden dolayı parayı değil de kariyerini seçecek olan yetenekli ismi bekleterek ateşle oynayan sarı-lacivertliler transfere çok para ayırmayacağını her platformda dile getiriyor. Başkan?gelecek sezonun planlaması için işine kimseye karıştırmazken, tarafların ne zaman bir araya geleceği merak konusu oldu.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.