Bursaspor Volkan Şen ve Bekir Yılmaz’la imzaladı!

GezeGen GezeGen     20-01-14     Spor     Bursaspor Volkan Şen ve Bekir Yılmaz’la imzaladı!     311 Defa Okundu

Bursaspor Volkan Şen ve Bekir Yılmaz'la imzaladı!

Bursaspor Volkan Şen ve Bekir Yılmaz’la imzaladı!

Süper Lig ekibi Bursaspor eski oyuncusu Volkan Şen ve Bekir Yılmaz’la sözleşme imzaladı.

Bursaspor, Trabzonsporlu futbolcu Volkan Şen ile 4.5 yıl, Manisasporlu futbolcu Bekir Yılmaz ile de 3.5 yıllık anlaşma sağladı.

Trabzonspor’da kadro dışı kalmasının ardından eski takımı Bursaspor’un yeniden gündemine giren Volkan Şen, bugün Özlüce Tesisleri’ne geldi. Başkan Erkan Körüstan ile yapılan görüşmeler sonrasında Volkan’ın Bursaspor’la 4.5 yıllığına anlaştığı açıklandı.

Başkan Erkan Körüstan basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Bursaspor’umuzun yetiştirdiği, şampiyonlukta katkısı olan Volkan’la 4.5 yıllık anlaşmayı yarın yapacağız. Prensipte anlaştık. Yarın imza töreni yapacağız, hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Manisasporlu Bekir Yılmaz’la da anlaştıklarını açıklayan Körüstan, “Bekir Yılmaz ile de anlaştık. Manisa’dan yola çıktı. 3,5 yıllığına prensip anlaşmasına vardık” dedi.

Sercan Yıldırım’da problem yok

Sercan Yıldırım konusunda bir problem olmadığını da sözlerine ekleyen Körüstan, “Sercan Yıldırım ile ilgili Galatasaray’dan haber bekliyoruz. Bir problem yok. Büyük ihtimalle yarın onun da transferi gerçekleşir” diye konuştu.

Transferleri plan çerçevesinde yaptıklarını sözlerine ekleyen Körüstan şöyle devam etti:

“Tüm transferleri plan çerçevesinde yapıyoruz. Önümüzdeki yılın hazırlığını şimdiden yapıyoruz. Yabancı sınırlaması ile ilgili sıkıntılar olacak. Bu olasılığa karşı hazırlığımızı da yapıyoruz.”

VOLKAN ŞEN: HEYECANLIYIM

Başkan Erkan Körüstan’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Volkan Şen ise şunları söyledi:

“Başkanıma teşekkür ediyorum. Burada olmaktan çok mutlu ve heyecanlıyım. Burada şampiyonluk yaşadım. Bundan sonrası için inşallah hayırlı olur ve tekrar şampiyonluğu alırız. Herşeyde bir hayır vardır. Trabzon’da güzel bir 2.5 yılım geçti. Haksızlık edemem. Ama ben burada doğdum büyüdüm ve bu takımda parladım. Tekrar geri dönmek gerçekten çok güzel. Daha farklı bir hırsla çıkacağım.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.