Burcu Esmersoy’dan Kerem Bursin şok itirafı

GezeGen GezeGen     09-05-14     Magazin     Burcu Esmersoy’dan Kerem Bursin şok itirafı     419 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Burcu Esmersoy'dan Kerem Bursin itirafı

Burcu Esmersoy’dan Kerem Bursin itirafı

‘Güneşi Beklerken’ dizisinde canlandırdığı karakterle popülerliğini artıran oyuncu Kerem Bursin, ABD yapımı ‘Homeland’ ile anlaşarak ününe ün kattı. Dizinin İstanbul’da çekilecek yeni sezonu için anlaşma imzalayan Bursin, televizyon programlarının da bir numaralı konuğu oldu. Bursin’in Burcu Esmersoy’un Nedir Ne Değildir programına katılmasının ardındansa birçok iddia ortaya atıldı.

Esmersoy’un Bursin’den çok etkilendiği ve peşinde olduğu ancak oyuncunun güzel sunucuyu reddettiği iddiaları magazin gündeminde en çok konuşulan konu olmuştu. Yaşananların ardından ekranların sevilen sunucusu Burcu Esmersoy deneyimli gazeteci Yüksel Aytuğ’un sunduğu Medyatik programına konuk oldu. Kerem Bursin ile fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşan Burcu Esmersoy, adının aşk dedikodularına karıştığı yakışıklı oyuncu için “Kerem çok tatlı bir çocuk ve müthiş bir vücudu var” dedi. Esmersoy, aşk iddiaları ile ilgili olarak daha önce ‘Belki yakıştırmışlar ama Kerem’le aramda kesinlikle bir şey yok’ demişti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.