Burç Yorumları – 29 Aralık 2013 Pazar

GezeGen GezeGen     29-12-13     BurcLar     Burç Yorumları – 29 Aralık 2013 Pazar     490 Defa Okundu

 KOÇ Burcu – (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ (ARİES)

KOÇ
(ARİES)

29 Aralık 2013 Pazar KOÇ Burcu Yorumu

İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyor, maddeyle aranızda duygusal bir bağ oluşturuyorsunuz. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek yeni düşünceler içindesiniz. Sizi sıkan özel durumlardan uzaklaşmalısınız.

 

 

 

 

 

BOĞA Burcu- (21 Nisan – 20 Mayıs)

BOĞA (TAURUS)

BOĞA
(TAURUS)

29 Aralık 2013 Pazar BOĞA Burcu Yorumu

İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Disiplinli ve aktif hareket etme çabası içinde olmanıza rağmen farklı düşüncelerin varlığı canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Dostlarınızın değişik teklifler karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

 

 

 

 

İKİZLER Burcu- (21 Mayıs-21 Haziran)

KİZLER (GEMİNİ)

İKİZLER
(GEMİNİ)

29 Aralık 2013 Pazar İKİZLER Burcu Yorumu

Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkiniz her anlamda pozitif olacaktır. Bugün, sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz, bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz.

 

 

 

 

YENGEÇ Burcu- (22 Haziran -22 Temmuz)

YENGEÇ (CANCER)

YENGEÇ
(CANCER)

29 Aralık 2013 Pazar YENGEÇ Burcu Yorumu

Gücünüzün ve yeteneğinizin farkındasınız ve bugün kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Yapmanız gereken önemli olayları düşünmeli ve yalnız kalıp iç sesinizi dinlemeye özen göstermelisiniz. Bugün arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Güven duymaya ihtiyacınız var.

 

 
ASLAN Burcu -(23 Temmuz – 23 Ağustos)

ASLAN (LEO)

ASLAN
(LEO)

29 Aralık 2013 Pazar ASLAN Burcu Yorumu

Ay’ın bulunduğu konum, kişisel zevklerinizde özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız.

 

 

 

 

 

BAŞAK Burcu – (24 Ağustos -23 Eylül)

BAŞAK (VİRGO)

BAŞAK
(VİRGO)

29 Aralık 2013 Pazar BAŞAK Burcu Yorumu

Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde kombine etmesini biliyorsunuz. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Beklentilerinizin cevabı size olumlu gelecektir. Bugün özellikle sır saklama eğilimindesiniz.

 

 

 

 

TERAZİ Burcu -(24 Eylül – 23 Ekim)

TERAZİ (LİBRA)

TERAZİ
(LİBRA)

29 Aralık 2013 Pazar TERAZİ Burcu Yorumu

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Bazen gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün kardeşlerle bağlarınızı güçlendirme adına yapacağınız işbirlikleri olumlu sonuç verecek.

 

 

 

AKREP Burcu -(24 Ekim-22 Kasım)

AKREP (SCORPİO)

AKREP
(SCORPİO)

29 Aralık 2013 Pazar AKREP Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve gizli arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Baskı altında tutuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkinize kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

 

 

 

 

 

YAY Burcu- (23 Kasım-21 Aralık)

YAY (SAGİTTARİUS)

YAY
(SAGİTTARİUS)

29 Aralık 2013 Pazar YAY Burcu Yorumu

Bugün entelektüel konularda kendinizi son derece aktif ve başarılı hissediyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı ve özgün kişiliğinizi ortaya koyacak bir yapılanma içinde olacaksınız. Çevrenizde özel dostlarınızın fikirlerine karşı ilgisiz davranabilir ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

 

 

 

 

OĞLAK Burcu-(22 Aralık -20 Ocak)

OĞLAK (CAPRİCORİUS)

OĞLAK
(CAPRİCORİUS)

29 Aralık 2013 Pazar OĞLAK Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir.

 

 

 

 

KOVA Burcu-(21 Ocak-19 Şubat)

KOVA (AQUARİUS)

KOVA
(AQUARİUS)

29 Aralık 2013 Pazar KOVA Burcu Yorumu

Yeni bir planlama içinde olacağınız gün içinde, gerekli dostlarınızın gücüne ihtiyacınız olacak. Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Risk alma konusunda acele etmemelisiniz.

 

 

 

BALIK Burcu-(20 Şubat-20 Mart)

BALIK (PİSCES)

BALIK
(PİSCES)

29 Aralık 2013 Pazar BALIK Burcu Yorumu

Cinsel duygularınızı baskı altında tutabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için paylaşıma açık bir gün.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.