Burç Yorumları – 20.12.2013

GezeGen GezeGen     20-12-13     BurcLar     Burç Yorumları – 20.12.2013     497 Defa Okundu

Koç burcu

Koç

Koç

Zorluk çeken veya sorunları olan bir kişiye yardım etmeniz gerekebilir. Fikirleriniz, eleştirileriniz veya olaylara yaklaşımınız bulunduğunuz çevrede ilgiyi üzerinize toplamanıza neden olabilir.İlişki problemlerinin üzerine gidiş yönteminiz, çözümsüzlük bırakmayacak biçimde. Hakkettiğiniz birçok kazanım dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.

Boğa burcu

Boğa

Boğa

Seyahat planları ve arkadaş ziyaretleri yapabilirsiniz. Önemli bir ilişkiniz boyut değiştirebilir ya da ilişkide yapılması gereken değişiklikler masaya yatırılabilir. Belli anlaşmalar ya da resmi kuruluşlarla yapılacak görüşmeler gündeme gelebilir.Geçen günlerde fikirlerini pek ciddiye alınır bulmadığınız biri ile bu hafta yakın iş görüşmeleri içinde olabilirsiniz. Bir yolculuk söz konusu. Ama bazı haklı nedenlerinizle gecikmesini istiyorsunuz. Yaşadığınız bir deneyim, iş yaşamınızda yaş tahtalara basmanızı engelliyor.

İkizler burcu

İkizler

İkizler

Belli sırların saklanması konusu büyük önem taşıyor. Ani duygusal tepkiler güven problemi yaratabilir ya da bazı soruları gündeme taşıyabilir. Bazı kişilerle ilişkilerinizle ilgili kararlar almanız gerekebilir.İşinizi yaparken zamanınızı iyi kullanmaya çalışıp, kendinize dinlenme payı ayırmalısınız. İş arkadaşlarınıza maddi konularınızı açmamalısınız. Ekip çalışmalarında daima önde olmak oluşacak hatalarda sizi sorumlu duruma getirecektir.

Yengeç burcu

Yengeç

Yengeç

Biraz dinlenmek size iyi gelebilir. Diğerlerini memnun etmek veya eksiklerini kapatmak için çok uğraşmanız sizi yorgun düşürebilir. Kendinize dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınız kendinizi iyi hissetmenize yardım edebilir.Eğitimiz veya işinizle ilgili gayret etmenize rağmen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Çünkü kapasiteniz üzerinde çalışıyorsunuz. Biraz çalışmalarınıza ara vermeli ve dinlenerek enerji toplamalısınız.

Aslan burcu

Aslan

Aslan

Bazı konuların olurluğunu sağlamak sizin elinizde. Diğerlerine güvenerek hareket etmeniz durumunda işler yarım kalabilir. Sizden beklentileri olan kişileri ya da genel anlamda yapılması gereken şeyleri yapma konusunda kendinizi hayal kırıklığına uğratmamanızda fayda var.
Kafanızda birçok düşünce var ama bunları pratik biçimde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde iletişim, hareket ve ilişkiler dikkat çekiyor. Yıkıcı kişilik çatışmalarından uzak durmalısınız.

Başak burcu

Başak

Başak

Olaylardan ani sonuçlar çıkartabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. İşleri tamamlama konusuna odaklanmanızda ve sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenizde fayda var. Ani hareketlerden kaçınmalısınız.
İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız gerekiyor. İşinizden çok tatmin olmanıza rağmen her an yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Şimdilik bir iş değişikliği sizi riske sokabilir.

Terazi burcu

Terazi

Terazi

Size bağlı olan kişiler(eşiniz, çocuklarınız v.b) duygusal problemler yaşanmasına neden olabilir. İlişkilerde doğru ilerlemek için ne yapılması gerekiyorsa yapabilirsiniz, ancak abartılı tavırlardan kaçınmakta ve sağlığa dikkat etmekte fayda var.
Gecikmiş bir haberiniz yakında size ulaşacak. İşlerinizi geliştirecek olan bu haberle bira da olsa neşeleneceksiniz. Eğer becerebilirseniz, bugünlerde izin yapmanızın tam zamanı. Kendinizi toplamanız gerekiyor.

Akrep burcu

Akrep

Akrep

Olumlu bir izlenim yaratabilmek için özgün şeyler denemeniz gerekebilir. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler geleceğinizi olumlu etkileyebilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz size destek olabilir.Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor. Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız.

Yay burcu

Yay

Yay

Evde ya da yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler sizi olumlu etkileyebilir. Yeni yıla yönelik planlar yapabilirsiniz.Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.

Oğlak burcu

Oğlak

Oğlak

Çevrenizdeki kişilerin yaptıkları ya da söyledikleri huzursuzluk nedeni olabilir. Karşınızdaki kişilerin söylediklerini kişisel algılamamanız veya eleştiriye açık olmanız olası tartışmaların önünü kesebilir. Ancak, aynı şekilde karşılık vermeniz ortamın gerilmesine neden olacaktır.
Yorgunluğunuzu azaltmanız için bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. Bunu bugünlerde talep edebilirsiniz. İşinizde yetkin biri olmanız, farklı olarak yorulmanıza neden olabiliyor.

Kova burcu

Kova

Kova

İş hayatınızda veya günlük işlerinizde işlerin daha kolay, daha çabuk veya daha keyifli halledilmesini sağlayacak planlar yapabilir. Bu konuda yardımı olacak kişilerle çalışabilir veya bu yönlü alışverişler(hızlı bir bilgisayar, otomobil, kar küreme aracı v.b) yapabilirsiniz. Planlarda lehinize değişiklikler söz konusu olabilir. Bugün olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz koşullara göre yönlendirebiliyorsunuz. Bazı sorunlarınızdan kurtulmak için bugün bazı imkanlar elde edebileceksiniz.

Balık burcu

Balık

Balık

Birlikte zaman geçirmekten hoşlandığınız bir kişiyle vakit geçirme şansı bulabilir veya bu yönlü planlar yapabilirsiniz. Bağlayıcı sözlerin verilebileceği ya da anlaşmaların yapılabileceği bir gün.
İş yaşamınızda yoğun bir gün geçireceksiniz. Günlük işlerinizi büyük bir dikkatle tamamlayacak ve akşama doğru zaman kazanmaya çalışacaksınız. Akşama dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.