Bulutta mağaza açtı 90 yazılım sunacak

GezeGen GezeGen     18-03-14     Ekonomi     Bulutta mağaza açtı 90 yazılım sunacak     398 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Bulutta mağaza açtı 90 yazılım sunacak

Bulutta mağaza açtı 90 yazılım sunacak

TTNET, bulut hizmetlerini tek noktadan sunacağı yazılım mağazası ‘PlusClouds’u duyurdu. İşletmelerin iş süreçlerini internet üzerinden verimli şekilde yönetebilecekleri bu hizmet, 14 farklı kategorideki 90 teknoloji uygulamasını içeriyor

TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, hız ve verimlilik sağlayan, maliyet avantajı sunan bulut bilişim çözümlerini, kurumsal müşterilerinin kullanımına sunduklarını söyledi. Kaya, e-Fatura platformu, kurumsal kaynak planlaması (ERP) çözümü Netsis ve online toplantı servisi Toplante’nin de TTNET’in sunduğu yeni bulut teknolojisi çözümleri arasında yer aldığını belirtti.

Kullandığın kadar öde
Kaya, PlusClouds yazılım mağazası ile KOBİ’lere, ‘kullandığın kadar öde’ modeli ile hizmet vereceklerini dile getirerek, şu bilgileri verdi:
“Yazılım mağazası, hukuk, kamu, BT, eğitim, sağlık, ticaret gibi birçok farklı sektöre yönelik özelleştirilmiş yazılımlara ev sahipliği yapıyor. İş ortağımız İzibiz’in geliştirdiği e-fatura portal çözümü ile 2014 Nisan ayı itibarı ile e-fatura zorunluluğu getirilen kurumlara, e-fatura portalı üzerinden hizmet verilmesi hedefleniyor.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.