Bülent Ataman’a suç duyurusu!

GezeGen GezeGen     05-02-14     Spor     Bülent Ataman’a suç duyurusu!     398 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Bülent Ataman'a suç duyurusu!

Bülent Ataman’a suç duyurusu!

Karabükspor’un eski kalecisi Bülent Ataman hakkında suç duyurusunda bulunuldu…

Karabük’te internet haber sitesi sahibi Ergün Başkaya, 2011’de Süper Lig’in 32’nci haftasındaki Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe maçından bir kaç gün önce, “Bu Emenike Fener maçında oynamayacak. Ben de Trabzonspor’dan bize gelecek teşvik priminden bir kuruş koklatmayacağım” dediğini ileri sürdüğü kaleci Bülent Ataman hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Ergün Başkaya, adliye çıkışında yaptığı açıklamada, Kardemir Karabükspor Kulübü’nde çalışan ismini açıklamadığı bir kişinin, kulübün eski oyuncusu Bülent Ataman’ın teşvik primiyle ilgili arkadaşlarıyla konuşmasını duyduğunu ve bunu kendisine söylediğini iddia etti. Başkaya, şike soruşturması sırasında Karabük Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nde bu konuda ifade vermesine rağmen, Ataman’ın ifadesine başvurulmadığını belirtti. Karabükspor’un yedek kalecisi Bülent Ataman’ın söylediği ileri sürülen sözleri ile ilgili internet sitesinde haber yaptığını da hatırlatan Başkaya, şöyle konuştu:

“O zaman ifademde, soruşturma kapsamında Bülent Ataman’ın da ifadesinin alınmasını istemiştim. Ama gördük ki bütün dava kapsamında Bülent Ataman’ın bu zamana kadar hiçbir ifadesi alınmamış. Eğer Bülent Ataman’ın o zaman ifadesi alınsaydı, 4 Temmuz’da bu şike davasının seyri bile değişecekti. Neden Bülent Ataman’ın ifadesi alınmadı merak ediyoruz. Bu yüzden Bülent Ataman’ın o zamanlarda söylediği o sözleriyle ilgili cumhuriyet savcılığına ifade vermesini istedim. Bülent Ataman hakkında suç duyurusunda bulundum.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.