Bu bebek klozette doğdu

GezeGen GezeGen     13-03-14     Dünya     Bu bebek klozette doğdu     492 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Bu bebek klozette doğdu

Bu bebek klozette doğdu

Hamile olduğunu 9 ay boyunca anlamayan Hillary Crump tuvalete gittiğinde doğum yaptı. İşin daha tuhaf tarafı doğum yaptığını anlamayan kadın bebeğini klozete düşürdü.

Sabaha karşı karınında korkunç bir ağrı ile uyanan Hilary Crump neye uğradığını şaşırdı. Ağrıları bir türlü azalmayınca erkek arkadaşı Karl Ford acil servisi arayarak rahatsızlığın ne olabileceği konusunda bilgi istedi. Acil servis kadının yaşadığı belirtilerin doğum sancısı olduğunu söyleyince Karl Ford şaşkına döndü.

Bu sırada tuvalete giden Hillary Crump, tuvalette otururken doğum yaptı. Neler olduğunu anlayamayan yeni anne bebeği klozetin içine düşürdü. Kız arkadaşına yardıma giden 37 yaşındaki Karl Ford, 2 buçuk kiloluk erkek bebeği klozetten çıkarıp kız arkadaşıyla birlikte hastaneye götürdü.

Doğumdan sonra konuşan anne, hamileliği boyunca hiçbir belirti görmediğini, herhangibir kadınsal sorun yaşamadığını ve kilo almak yerine aksine kilo verdiğini söyledi.

Anne ve bebeği bir hafta hastanede kaldıktan sonra tuburcu edildi. Bu arada çift 2 buçuk kiloluk minik bebeğe Benjamin adını verdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.