Beşiktaşlı yöneticiden olay Diego iddiası!

GezeGen GezeGen     18-05-14     Manşet, Spor     Beşiktaşlı yöneticiden olay Diego iddiası!     424 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Beşiktaşlı yöneticiden olay Diego iddiası!

Beşiktaşlı yöneticiden olay Diego iddiası!

Beşiktaş Yöneticisi Deniz Atalay, Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Beşiktaşlı yönetici Deniz Atalay, Gençlerbirliği maçı sonrası basın mensuplarının Fenerbahçe’nin Diego ile görüşmelere başladığını KAP’a bildirmesine yönelik sorularını yanıtladı.

Henüz kesinleşmiş bir şey olmadığını söyleyen Atalay, “Her görüşme o transferin biteceği anlamına gelmez. Siz görüşme yapar şartlarını sunarsınız. Anlaırsınız ya da anlaşamazsınız. Biz bu konuda anlaşamadık. Bizim listemizde çok sayıda oyuncu var. Diego da bunlardan birisiydi. Çok önemli değil.” dedi.
Sarı – Lacivertlilerin Diego’ya yıllık 5 milyon 700.000 yıllık ücret vereceğini iddia eden Atalay, ”Fenerbahçe’nin duyduğum kadarıyla 5 milyon 700 bin yıllık veriyormuş. Bununla ilgili çok fazla söylenecek bir şey yok. Çok sayıda görüştüğümüz oyuncu var. İnşallah birisini kadromuza katacağız. Önemli olan oyuncunun ismi değil, takıma katkı sağlaması. Biz de bunun arayışı içindeyiz. Diego’ya teklif yaptık ama olmadı. Diğer oyunculara bakıyoruz artık.” diye konuştu.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.