Beşiktaş, Dany’yi resmen açıkladı

GezeGen GezeGen     01-02-14     Spor     Beşiktaş, Dany’yi resmen açıkladı     343 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Beşiktaş, Dany'yi resmen açıkladı

Beşiktaş, Dany’yi resmen açıkladı

Galatasaray yıldız oyuncusu Dany, Beşiktaş ile anlaştı. Siyah Beyazlı kulüp, Dany’nin transferini KAP’a bildirerek maliyetini açıkladı.

G.Saray Dany konusunda önce Gaziantepspor ile anlaşma sağlamasına rağmen yıldız oyuncu için Beşiktaş’ın devreye girmesi işi bozdu. Beşiktaş transferi akşam saatlerinde KAP’a bildirerek Dany’nin maliyetini de açıkladı.

Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic’in ısrarları üzerine Başkan Fikret Orman önce yıldız oyuncuyu sonra ise sarı kırmızılı kulübün Başkanı Ünal Aysal’ı ikna etti. Dany’in de ‘Eğer beni Beşiktaş’a vermezseniz, G.Antep’e de gitmem’ demesi üzerine sarı kırmızılı yönetimin kararı Beşiktaş’tan yana oldu ve Dany için siyah beyazlı kulüple anlaşma sağlandı.

Siyah – Beyazlı kulüpten KAP’a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Galatasaray A.Ş. ile Dany Nounkeu’nun Profesyonel Futbol Takımımıza geçici transferine ilişkin anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncuya 2013-2014 sezonu için 600.000 Euro garanti ücret ödenecektir.

Şirketimizin 2013-2014 sezonu sonunda futbolcunun federatif haklarını tek taraflı satın alma opsiyonu bulunmaktadır. Bu opsiyon kullanıldığı taktirde transfer bedeli Şirketimizce; 30.06.2014 tarihinde 1.000.000 Avro ve 30.01.2015 tarihinde 800.000 Euro şeklinde ödenecektir.”

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.