Belki sandıkta karşılaşırız!

GezeGen GezeGen     25-03-14     Magazin, Manşet     Belki sandıkta karşılaşırız!     312 Defa Okundu

Belki sandıkta karşılaşırız!

Belki sandıkta karşılaşırız!

Birbirinden ünlü isimler ‘Oy Ver’ kampanyası için yeniden kamera karşısına geçti. Her şeyin 1 oyla değişebileceğine dikkat çeken kampanyada “Sandıkta karşılaşırız” denildi

30 Mart yerel seçimler öncesi ünlülerin ‘Oy Ver’ kampanyası devam ediyor. Geçen ay kamera karşısına geçerek takipçilerini uyaran isimler, bir reklam filmi daha çekti. Seçimlere 5 gün kala takipçilerine seslenen ünlü isimler ‘Oy Ver Belki Sandıkta Karşılaşırız’ isimli reklam filmini takipçileriyle paylaşarak sandığa gitmeleri için uyarıda bulundu. Atölye Gri’de çekilen reklam filminin yapımcılığını Burcu Kutluk ve Bora Tarhan üstlendi. Tarhan kampanya için yönetmen koltuğuna da oturdu.

‘Bir oyla mı değişecek her şey’
Reklam filminin metnini Burak Özgüney yazarken seslendirmeyi Alican Okan yaptı. Şafak Öz Kutle’nin editörlüğünü yaptığı ‘Oy Ver Belki Sandıkta Karşılaşırız’ reklamında Aslı Tandoğan, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Harun Tekin, Koray Candemir, Canan Ergüder, Mehmet Günsur, Selma Ergeç, Güven Kıraç, Meltem Cumbul, Ceyda Düvenci, Pelin Karahan, Seda Bakan, Selim Bayraktar, İrem Sak, Okan Çabalar, Özge Özpirinççi, Buğra Gülsoy, Dolunay Soysert, Kenan Ece, Ceyda Düvenci, Serkan Altunorak, Burcu Kutluk ve Selen Öztürk oynadı.
Reklam filmi metninde, “İnanmıyorum o bugün müydü? Yine kaçırdım. Uyanamadım. Moralim bozuktu. Tatildeydim. Bir oyla mı değişecek her şey? Apolitiğim… Bahane arama oy ver. Kendimiz için oy senin sesin. Lütfen oy ver. Belki sandıkta karşılaşırız” deniliyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.