Belçim’i 4 saat sırtında taşıdı

GezeGen GezeGen     07-04-14     Magazin, Manşet     Belçim’i 4 saat sırtında taşıdı     334 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Belçim’i 4 saat sırtında taşıdı

Belçim’i 4 saat sırtında taşıdı

‘Sadece Sen’ filminde başrol oynayan Belçim Bilgin, kendisini dört saat taşıyan İbrahim Çelikkol için “Güçlü bir partner” dedi.

Ortadoğu ve ABD’ye yönelik Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan MBC4 kanalındaki Liana Dahdouh’un İstanbul’da hazırlayıp sunduğu ‘Ekstra Turki’ programına bu hafta ‘Sadece Sen’ filminin başrol oyuncuları Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol konuk oldu. Bilgin, rol arkadaşı Çelikkol’un filmdeki, “Sen benim nefesimsin” sözlerinin çok etkileyici olduğunu söyledi.

‘Oğlum nefesimdir’
Yılmaz Erdoğan ile evli olan Bilgin, “Hayatımda aşkı çok önemseyen biriyim. Birçok şeye karşı tutku duyan biriyim. Sadece karşı cinsle ilgili de değil bu. ‘Sen benim nefesimsin’ sözlerini galiba bana oğlum Rodin hissettiriyor” dedi. Çelikkol, filmde Bilgin’in oynadığı ‘Hazal’ karakterindeki gibi biriyle gerçek hayatta karşılaşması halinde âşık olabileceğini söyledi.
Belçim Bilgin, rol gereği kendisini dört saat boyunca taşıyan İbrahim Çelikkol’u yorduğu için üzüldüğünü, rol arkadaşının bu sahneye ısınmak için uzun süre koştuğunu anlatırken, “Çok güçlü bir partnerim vardı. İnanamadım” diye konuştu. Çelikkol, geçmişten bu yana rol aldığı film ve dizilerin hepsinde severek oynadığını, her birinin ayrı tat ve güzelliği olduğunu ifade etti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.