Başhekim evinde ölü bulundu!

GezeGen GezeGen     27-01-14     SağLık     Başhekim evinde ölü bulundu!     355 Defa Okundu

Başhekim evinde ölü bulundu!

Başhekim evinde ölü bulundu!

BARTIN’ın Ulus Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Akın bu sabah evinde ölü bulundu.

Bartın ilçesine bağlı Abdipaşa Beldesi’nde oturan başhekim 65 yaşındaki Ahmet Akın’ın bu sabah işe gelmemesi üzerine şüphelenen mesai arkadaşları evine gitti. Kapının açılmaması nedeniyle durum jandarmaya bildirildi. Jandarma nezaretinde içeriye giren arkadaşları yatağın üzerinde Akın’ı cansız halde buldu. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemesinde, bekar olduğu ve yalnız yaşadığı öğrenilen Akın’ın cesedinde herhangi bir darp, bıçak ya da kurşun yarasına rastlanmadı. Kalp krizi sonucu öldüğü tahmin edilen Akın’ın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Bartın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ulus Devlet Hastanesi’nde 5 yıldır başhekim olarak görev yapan ve Temmuz ayında emekliye ayrılacağı belirtilen Akın’ın ölümü, mesai arkadaşlarını üzüntüye boğdu. Herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan Akın’ın ölümüyle ilgili soruşturma sürüyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.