Başbakanlık’ta hareketli dakikalar

GezeGen GezeGen     11-03-14     Chat Odaları     Başbakanlık’ta hareketli dakikalar     384 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Başbakanlık'ta hareketli dakikalar

Başbakanlık’ta hareketli dakikalar

Ankara’da Başbakanlık ve Yargıtay binasının bulunduğu Vekaletler Caddesi’nde hareketli dakikalar yaşandı. Öğle saatlerinde Vekaletler Caddesi üzerindeki Yargıtay binasının personel giriş bölümüne gelen bir kişi üstüne benzin dökerek kendini yakmak istedi.

Kimliği henüz açıklanmayan kişi, Başbakanlık ve Yargıtay binasının bulunduğu Vekaletler Caddesi’ne geldi. Yargıtay binası personel giriş bölümüne kadar gelen kişi, yanındaki getirdiği benzin dolu bidonu üzerine döktü. Yargıtay’da görevli güvenlik güçleri benzin dökerek kendini yakmak isteyen kişiyi engellemek için büyük çaba sarfetti. “Burası hukuk devleti değil” dediği iddia edilen kişi yanında getirdiği ve içinde evrak olduğu öğrenilen çantayı göstererek “kanıtım ise bu çantanın içinde” dedi.

Daha sonra kendine yakmaya çalışan kişiyi polis ekipleri son anda engelledi. Polis ekiplerinin kişinin kendini yakma ihtimaline karşı damacana ve kovayla su getirerek önlem almaları ise dikkat çekti. Etkisiz hale getirilen kişi dana sonra gözaltına alındığı belirtildi. Yargıtay binasının önündeki olay o sırada Vekaletler Caddesi’nden geçen bir vatandaş tarafından saniye saniye görüntülendi.

ELEKTİRİK BORCU YÜZÜNDEN
Milliyet Ankara’nın edindiği bilgiye göre 72 yaşındaki Yılmaz Sabır’ın elektrik borcu nedeniyle kendini yakmaya çalıştığı öğrenildi. Sabır olayın ardından gözaltına alınarak Çankaya Merkez Karakolu’na götürüldü. Sabır’ın emekli olduğu ve suç kaydını olmadığı belirtildi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?



GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.