Başbakan’dan flaş ‘Baykal’ açıklaması

GezeGen GezeGen     26-03-14     Haberler, Manşet     Başbakan’dan flaş ‘Baykal’ açıklaması     342 Defa Okundu

Başbakan'dan flaş 'Baykal' açıklaması

Başbakan’dan flaş ‘Baykal’ açıklaması

“Bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız, densiz değilim”

Düzce’de konuşan Başbakan Erdoğan, Deniz Baykal hakkındaki kasedin talimatını verdiği ses kaydı iddialarına ilişkin konuştu.

Başbakan Erdoğan, “Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu diyor ki “Açıklama yapsın”. Neyin açıklamasını yapacağım. Bunu anayasayı müzakere ederken, bu sosyal medyaya düştüğü zaman onu kaldıran kim ya? Ben kaldırdım ben.Yarım saat içinde onu sosyal medyadan kaldıran Başbakan’a bu saygısızlığı yapamazsın. Biz inancımızın gereği bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız densiz değiliz.” dedi.

İşte Başbakan Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

Siz depremi yaşadınız. O depremin altında kim kaldı? Beceriksiz Bahçeli kaldı.Düzce’yi, Sakarya’yı biz tamamladık. Bunlar bir şey yapamadılar ve kaçıp gittiler. Bunların yapacağı hiçbir şey yok. Eski Türkiye’de çeteler, mafya, ölümler, kan vardı.

Vaiz lobisi ile uğraşıyoruz. Cemaat yok. Örgüt örgüt. Cemaatlere can kurban örgüt. Kasetçiliğin merkezi nerede? Satış yeri Unkapanı. Ben Kılıçdaroğlu’na meslek olarak tavsiye ettim.

NEYİN AÇIKLAMASINI YAPACAĞIM

Bu sabah arkadaşlarım bir şey söylediler. Baykal’la ilgili konu var ya. Yahu bunu benim ayarladığımı söylüyorlar. Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu diyor ki “Açıklama yapsın”. Neyin açıklamasını yapacağım.

Bunu anayasayı müzakere ederken, bu sosyal medyaya düştüğü zaman onu kaldıran kim ya? Ben kaldırdım ben.

BAŞBAKAN’A SAYGISIZLIK YAPAMAZSIN

Bugün twitlerde Başbakan’a hakaret edilmesini söyleyen siz. Bu işi kendin yapıyorsun. Ahlak yoksunusun. Karakteri bu. Böyle montajlarla falan bir yere varamazsınız. Yarım saat içinde onu sosyal medyadan kaldıran Başbakan’a bu saygısızlığı yapamazsın. Biz inancımızın gereği bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız densiz değiliz.

KASETLER, CD’LERİ BERABER HAZIRLIYORSUNUZ

Şuanda beraber yürüdüğünüz Pensilvanya’da da o var. Kasetleri, CD’leri beraber hazırlıyorsunuz. 25 Mart kaos olacak diyorlardı ne olu? 17 Aralık dediniz, 25 Aralık dediniz olmadı. Doldur boşat. Sizden yoğurt olmaz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.