Başbakan’a bilet yok

GezeGen GezeGen     21-03-14     Spor     Başbakan’a bilet yok     386 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Başbakan'a bilet yok

Başbakan’a bilet yok

Galatasaray kongre üyesi olan eski Başbakan Mesut Yılmaz, Chelsea maçı için parasıyla bilet talep ettiği kulüpten olumsuz yanıt aldı. Sarı-kırmızılı kulübün efsane Başkanı Faruk Süren’e de bilet verilmediği ortaya çıktı.

NEVZAT DİNDAR – Galatasaray’ın salı gecesi Chelsea ile Stamford Bridge’de oynadığı maçın yankıları sürüyor. Şampiyonlar Ligi’ndeki bu özel karşılaşmada yaşanan bilet krizinin boyutları da ortaya çıkmaya başladı.

Özellikle yurt dışında yaşayan Galatasaraylı taraftarların isyanına neden olan bilet krizinin mağdurlarının gurbetçilerle sınırlı olmadığı belirlendi. Dev karşılaşma için sarı-kırmızılı kulübe bilet başvurusunda bulunan ama olumsuz yanıt alan isimler arasında eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın da bulunduğu öğrenildi.

Aynı zamanda
Galatasaray kongre üyesi olan Mesut Yılmaz’ın, Londra’daki maç için bilet talebinde bulunduğu ancak eski başbakana kulüpten olumsuz yanıt verildiği belirtildi. Eski bir yönetici aracılığıyla kulüpten parasıyla bilet satın almak isteyen Yılmaz’ın bunu başaramadığı ifade edildi.

Karaborsadan aldı
Yılmaz’ın yanı sıra Galatasaray’ın efsane başkanı Faruk Süren’in bilet talebinin de yine reddedildiği ortaya çıktı. Süren’in yanı sıra eski yöneticilerden Özer Saraçoğlu’nun da bilet bulamayınca karaborsadan bilet alarak taraftarın arasında karşılaşmayı izlediği kaydedildi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.