Başbakan Yıldırım’dan Bahoz Erdal’ın Açıklaması: Biraz Bekleyelim

GezeGen GezeGen     12-07-16     Genel     Başbakan Yıldırım’dan Bahoz Erdal’ın Açıklaması: Biraz Bekleyelim     146 Defa Okundu

Başbakan Yıldırım'dan Bahoz Erdal'ın Açıklaması: Biraz Bekleyelim

Başbakan Yıldırım’dan Bahoz Erdal’ın Açıklaması: Biraz Bekleyelim

Hükümet kaynaklarına göre, PKK’nın üst düzey isimlerinden ”Bahoz Erdal” kod adlı Fehman Hüseyin kesinlikle öldürüldü. Başbakan Yıldırım ise açıklama için biraz daha beklenmesi görüşünde.

Terör örgütü PKK’nın üst düzey yöneticisi olan Bahoz Erdal”ın öldürüldüğü yönündeki bilgiler, dün hem Bakanlar Kurulu’nda hem de AK Parti MYK toplantısında masaya yatırıldı.

BAŞBAKAN YILDIRIM: BİRAZ BEKLEYELİM

NTV’nin haberine göre, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığındaki iki toplantıda da olayla ilgili istihbarat birimlerinden gelen veriler değerlendirildi. Her iki toplantıda da Türkiye açısından ‘ ‘Bahoz Erdal”ın öldürüldüğüne ilişkin bir tereddütün olmadığı belirtildi. Ancak resmi açıklama için uluslararası kaynaklardan da teyit beklenmesi gerektiğinin altı çizildi. Meclis’te gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Binali Yıldırım da “Biraz daha bekleyelim” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.