Başbakan: Sandıklarda çizikli mizikli oy kullanmayın

     29-03-14     Chat Odaları     Başbakan: Sandıklarda çizikli mizikli oy kullanmayın     364 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Başbakan Erdoğan, İstanbul Kartal'da vatandaşlara hitap etti.

Başbakan Erdoğan, İstanbul Kartal’da vatandaşlara hitap etti.

Başbakan Erdoğan, İstanbul Kartal’da vatandaşlara hitap etti.

Seçmenleri oy konusunda uyaran , ”Sakın ha sandıklarda çizikli mizikli oy kullanmıyorsunuz” dedi. Başbakan’a eşi Emine Erdoğan, kızı Esra Albayrak ve torunu da eşlik etti. Başbakan Erdoğan, ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle partisinin dünkü Konya ve Kayseri mitingine katılamamıştı.

Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları: 

5 yıldır buradalar. 5 yıldır ne yaptılar. Bunlarda hizmet yok. Hakaret ederler. Yalan söylerler, iftira atarlar. Bunların başka derdi yok.

Yapılanlar ortada….
Ben ’ın geçmişini hatırlıyorum. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum zaman Kartal’ın sokaklarında çukurdan, çamurdan gezemezdik. O Kartal’ı aldık gezebilir hale getirdik. CHP’ye oy verdiniz de bizim yaptıklarımızı üzerine onlar ne yaptı. Şu sahile bakın biz ne yaptıysak orada kaldı. Meydanlara bakın biz ne yaptıysak orada kaldı. Bunların yaptıkları bir şey yok. 

SEN KİMSİN YA… SENİN TAPU DAĞITMA YETKİN Mİ VAR?

Duydum ki size tapu vaadinde bulunuyormuş bu belediye başkanı. Sen kimsin ya. Senin tapu dağıtma yetkin var mı. Tapuyu dağıtacak bizizbiz. Senin yetkin yok. Söz veriyorum diyor, tapuları dağıtacağım. Ya bunlar ne hak he hukuk tanırlar. Olmayan hakları kendindeymiş gibi başkasına verirler.

DAVUTOĞLU KARDEŞİM KONYA’DA 200 BİN KİŞİYE HİTAP ETTİ
Bu yalancı, talancı, takiyeci, bu müfterilere gelin yarın sandıkta ders verin. Biz size hizmetle güç buluyoruz. Yarın bu sandıklardan Ak Parti çok güçlü çıkacak. Dün sesimdeki sıkıntı nedeniyle Konya’ya gidemedim. Buna rağmen Davutoğlu kardeşim 200 bin kişiye hitap etti. Kayseri’ye gidemedim buna rağmen Taner Yıldız kardeşim 150 bin kişiye hitap etti. Konya, Kayseri birbiriyle yarışıyor. Kartal kiminle yarışıyor. Kartal bizi mahcup etme.

DİNE SALDIRAN CHP’YE OY İSTİYORLAR
Bunlar yıllarca bu ülkede dine, Diyanet’e, Kuran’a, kitaba her şeye saldıran CHP’ye oy istiyorlar. Bu ne çelişkidir ya. Bakıyorsunuz kendisine okyanus ötesi diye hakaret eden Bahçeli’ye oy istiyorlar. SMS’ler geçiyorlar. Hangi ilde hangi partiyi destekleyeceğiz. Hani siyasete karışmıyordunuz. BDP’ye bile oy verecek hale geldiler.

CHP KİRLİLİKTİR, SUSUZLUKTUR
Bu kardeşiniz sizin hizmetkarınız oldu. Belediye başkanı olduğumda biz CHP’den aldık ’u. Kartal’ı da onLardan aldık değil mi? Kartal’da su var mıydı? Kartal’da çöpler dağ gibi miydi? Kartal’ı çöpten, susuzluktan hava kirliliğinden kim kurtardı. İşte CHP kirliliktir. CHP çöptür, susuzluktur, yolsuzluktur. Hala unutuyor musunuz İSKİ yolsuzluğunu.

SÖYLEDİKLERİM YALANSA GİDİN CHP’YE OY VERİN
Kartal’da, Pendik’te, Tuzla’da tankerler geliyordu, su tankerleri. Anneler hatırlayın o günleri hatırlayın. Gençler hatırlamaz siz onlara hatırlatın, 2,5 milyon genç bu seçimde ilk defa oy kullanacak. Yavrum biz susuzduk AK Parti geldi bizi susuzluktan kurtardı. Bu söylediklerim yalansa bize oy vermeyin gidin CHP’ye oy verin. Ama bu anlattıklarım doğruysa gelin kaldığımız yerden daha çok yapacak işimiz var diyerek yolumuza devam edelim.

SANDIKLARDA ÇİZİKLİ MİZİKLİ OY KULLANMIYORSUNUZ
Şurada fazla zaman yok. Bu akşam 18.00’de bizim yasaklarımız başlıyor. Ama siz ev ev dolaşmalısınız. Yarın Kartal’ı yeniden AK Parti’ye kazandırmaya var mıyız? O size hizmetkar olacak o size efendi olmayacak. İnşallah Kartal’ımızı çok daha iyi bir yola taşıyacağız
Sakın ha sandıklarda çizikli mizikli oy kullanmıyorsunuz. Sandıklara sahip çıkıyorsunuz. Bu haşhaşilere sandıklarda yolsuzluk yapmalarına fırsat vermiyorsunuz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.