Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi

GezeGen GezeGen     05-04-14     SağLık     Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi     443 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi

Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi

Baharda Cilt Sorunlarını Gidermenin ve Yenilenmenin Zamanı Geldi

Kış aylarından geri kalan, kuru, nemsiz, matlaşan bir cilt yapısını peeling le tazeleyin. Güneşli günler gelmeden, sivilce akne izi, pigment lekelerini ve kırmızı görünümlü kılcal damarlı cilt sorularını giderin tedavinizi tamamlayın.

Baharda Cilt Sorularını Gideren Yöntemler

Kuruyan matlaşan cilt peeling le pürüzsüzleşir
Baharın gelmesi, cilt ve vücudumuzda değişiklikler gösterir. Kış aylarında kapalı ortamlarda daha fazla kaldığımızdan dolayı ve soğuk havanın etkisi cildimizi kurutur, nemsiz bırakır mat ve solgun görünüme neden olur. Bu cilt sorunlarını giderip kusursuz güzel bir cilt görünümü kazanabilirsiniz.
Biyolojik peeling yöntemi:Biyolojik peeling yöntemi, cildi yenileme amacıyla cildi soyma yöntemidir. Amaç ciltteki mat ve kalınlaşmış görünümlü ölü deri tabakasının atılıp alttan, sağlıklı, canlı bir cilt görü-nümü kazandırılır.
Yapılandırılma Yöntemi: Mask Powder Soft, derin okyanuslardan elde edilen kırmızı, kahverengi yosun lar cilde nem depolama özelliğine sahiptir ve cildi canlandırarak mat görünümü giderir. Ayrıca Vitamin C ve Hyaluronsaure Serum, etken madde içeriği ile cildi pürüzsüzleştirir, cildin nem dengesini koruyan maskedir.

Kırmızı Görünümlü Kılcal Damarlara Oxy Terapi

Oxy terapi yöntemi:Oksijen cilt ve vücudun tüm hücrelerinin ihtiyaç duyduğu vazgeçilmez bir maddedir. oksijen terapi yönteminde özel “Capillary Concentrate Serum” ve saf oksijen epidermisin alt tabakasına nüfuz edilir, aktif serum basınçlı oksijen cihaz sayesinde ciltte depolanır. Etkileri hemen görülür ve uzun süre kalıcıdır. Bu basınçlı oksijen uygulaması sayesinde kırmızı görünümlü kılcal damarlı cilt yepyeni bir yaşam, ciltte canlılık, kırmızı görünüm solmuş ve ince kılcal damarların geri çekilmiş ciltte tazelik medya-na gelir.

Yapılandırma:Mask Powder Couperose, özelikle hassas kılcal damarlı cilt tiplerinde cildi rahatlatan, kır-mızı renkli kılcal damarlı görünümlü ciltlerde, kırmızı rengi solduran cildin tabii görünümünü sağlayan ve cildi yapılandıran yoğun bakım maskesidir.

Yazdan Önce Pigment Lekeleri, Akne İzlerine de Diamant Micro Dermabratıon ile Vedalaşın

Derinin en üstünde bulunan tabakayı yüzeysel ve aşamalı soymaya yönelik bir yöntemdir. Bu işlemde cilt yüzeyine temas eden micro kristaller yumuşak bir soyma işlemi yapmakta, ölü deri hücreler ve deri atıkları cihazın vakum sistemi tarafından emilmektedir. Cildi zedelemeden lekelerin giderilmesi, akne sivilce izlerin düzeltilmesi amacıyla uygulanır. Alttan canlı ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkar. Bu sayede cilt tazelenir, canlanır ve pürüzsüz bir cilt yapısına sahip olur.

Yapılandırma:Ultrashall yöntemi, özellikle Diamant Micro Dermabratıon sonrası cildi tekrar yapılandır-ma amacıyla uygulanan yöntemdir. Ultrashall uygulamasında metal yuvarlak şeklinde olan cihaz lokal olarak ısınır ve ısı kan dolaşımını yükseltir. Bu sayede hücrelere yeterli oksijen sağlar ve yeni hücre oluşumunu yükseltir. Mekanik etkisi cildi yapılandıran Hyaluron acit, Vitamin C, Kollejen, Elastin etken maddeleri mikromasaj şeklinde cildin alt tabakasına nüfuz ederek kolajen sentezini uyararak bağ dokusunu kuvvetlendirir ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırır. Yeni oluşan hücreler üst deride doku bozukluğunu onarır ve tekrar yapılandırır. Pigment lekelerinin rengi açılır, akne izleri onarılmış olarak pürüzsüzleşir.

İstenmeyen Tüylere Lazer Epilasyon

tüyleri gidermenin en etkili yöntemi lazer epilasyondur. Güneşin etkisi az olduğu aylarda yani İlkbahar en uygun dönemdir. Baharla birlikte deniz mevsimi başlamadan istenmeyen tüylerden kurtulmuş olursunuz.

Sağlıklı ve Güzellik dolu günler dileği ile

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.