Aziz Yıldırım İstanbul’a geldi, gözyaşları!.. Duygusal anlar

GezeGen GezeGen     21-01-14     Spor     Aziz Yıldırım İstanbul’a geldi, gözyaşları!.. Duygusal anlar     327 Defa Okundu

Aziz Yıldırım İstanbul'a geldi, gözyaşları!.. Duygusal anlar

Aziz Yıldırım İstanbul’a geldi, gözyaşları!.. Duygusal anlar

Aziz Yıldırım’ı taşıyan uçak Sabiha Gökçen Havalimanı’na indi. Yıldırım ilk önce sarı lacivertli kulübün sporcularının bulunduğu bölüme geçti. Burada sporcular Yıldırım’ı alkışlarla karşıladı. Yıldırım, sporcuların tek tek selamladı. Duygusal anlar yaşandı

SKORER- Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 21:10 sularında İstanbul’a iniş yaptı. Binlerce taraftar Sabiha Gökçen Havalimanı’na akın etti. Fenerbahçe futbol takımı ve yöneticiler tam kadro halinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na geldi. Aziz Yıldırım sporcular ve camia ile kucaklaştığı anlarda gözyaşlarına hakim olamadı. Duygusal anlar yaşandı.

Aziz Yıldırım’ı taşıyan uçak Sabiha Gökçen Havalimanı’na indi. Yıldırım ilk önce sarı lacivertli kulübün sporcularının bulunduğu bölüme geçti. Burada sporcular Yıldırım’ı alkışlarla karşıladı. Yıldırım, sporcuların tek tek selamladı.

Yargıtayın, şike davasında aldığı cezaları onadığı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, tatil için gittiği Fransa’dan İstanbul’a geldi.

Yargıtay kararı açıklandığında Fransa’da bulunan Yıldırım, gelişmeler üzerine 4 gün sonra Türkiye’ye döndü.

Özel uçakla saat 21.15’te İstanbul’a gelen Yıldırım’ı, Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nde, kulübün yönetim kurulu üyeleri, futbolcular, amatör şubelerin kaptanları ve sporcuları, kulüp yetkilileri ile çok sayıda Fenerbahçeli taraftar karşıladı.

Aziz Yıldırım ile eşi Gonca ve kızı Yaz Yıldırım da İstanbul’a geldi.

21:10’da geldi

Fenerbahçe Kulübü’nün yöneticileri ve futbolcuları, Aziz Yıldırım’ı karşılamak üzere Sabiha Gökçen Havalimanı’na geldi.
Yıldırım’ı karşılamak üzere havalimanında bekleyen çok sayıda Sarı-lacivertli taraftar da, otobüsle alana giriş yapan yönetim ve futbolculara sevgi gösterilerinde bulundu.
Aziz Yıldırım’ı taşıyan uçağın saat 21.10 sularında İstanbul’a iniş yaptı.

OTOBÜSTEN SESLENECEK

Aziz Yıldırım, Sabiha Gökçen’e gelince ses sistemi yerleştirilen otobüste konuşma yapıp taraftarı selamladıktan sonra yine aynı otobüsle Kadıköy’e doğru hareket edecek.

Pendik’ten sahile inecek olan Yıldırım ve taraftar konvoyu, sahil yolundan devam ederek Bağdat Caddesi’nde Fenerbahçeli diğer tarfatarlarla buluşacak. Yıldırım daha sonra Şükrü Saracoğlu Stadı’na geçerek yönetim Kurulu üyeleri ile bir toplantı yapacak. Trafik ve izdihamdan dolayı gecikme olursa yönetim kurulu toplantısı yarına kalacak.

TARAFTARLAR SALI PAZARI’NDAN YOLA ÇIKTI

Aziz Yıldırım’ı karşılamak için Sabiha Gökçen’e gidecek olan taraftar grupları Kadıköy Eski Salı Pazarı’nda buluşup yola çıktı.
Buradan otobüslerle alana gitmeyi tercih eden taraftarların karşılıklı olarak “sarı-Lacivert” şeklinde tezahürat yaptığı görüldü.

FBD1986, GrupCadde, Grup_Lacivert, 1907unifeb, SabahlayanTayfa, Totemm1907, SolAcik1907, FBcepheye adlı gruplar 19.00’dan sonra otobüslere binerek Sabiha Gökçen Havaalanı’na hareket ettiler.

FUTBOLCULARIN MESAJLARI

Takım halinde Sabiha Gökçen Havaalanı’nda olacak olan futbolcular tweet çatarak taraftarlara şu çağrıda bulundular:

P.Webó @webo1509
Ailemizin babasini karsilamak icin tum takim saat 21de Sabiha Gokcen Havaalani’ndayiz. Buyuk Baskan geliyor!!!

Mehmet Topuz @_mehmettopuz
Büyük Başkan geliyor!! Başkanımızı karşılamak için tüm arkadaşlarımla birlikte 21’de Sabiha Gökçen’de olacağız! Sen de gel Fenerbahçeli!!!

Michal Kadlec @kadlec_michal
Ailemizin babasini karsilamak icin tum takim saat 21de Sabiha Gokcen Havaalani’ndayiz. Buyuk Baskan geliyor!!!

Volkan Demirel @1VolkanDEMIREL
Ailemizin Babasini Karsilamak Icin Tum Takim Saat 21:00’de Sabiha Gokcen Havaalani’ndayiz.
Buyuk Baskan Geliyor!!!

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.