Athena Gökhan’ın Teklifi Ebru Gündeş’i Zora Soktu

GezeGen GezeGen     22-01-14     Magazin     Athena Gökhan’ın Teklifi Ebru Gündeş’i Zora Soktu     400 Defa Okundu

Athena Gökhan'ın Teklifi Ebru Gündeş'i Zora Soktu

Athena Gökhan’ın Teklifi Ebru Gündeş’i Zora Soktu

O Ses Türkiye yarışmasının finalinde Ebru Gündeş’ten şarkı söylemesini isteyen Athena Gökhan, stüdyoda soğuk rüzgarların esmesine neden oldu.

Eşi Reza Zarrab’ın tutuklanmasından sonra zor günler geçiren Ebru Gündeş O Ses Türkiye’de bir de canlı yayın şoku yaşadı.

GÖKHAN’IN TEKLİFİ EBRU’YU ZOR DURUMDA BIRAKTI

O Ses Türkiye’nin final gecesinde Ebru Gündeş’e hiç beklenmedik bir teklifte bulunan Gökhan Özoğuz, Ebru Gündeş’i zor durumda bıraktı. Yılbaşı programını ve tüm konserlerini iptal eden ve O Ses Türkiye’de de özel durumundan ötürü şarkı söylemeyen Ebru Gündeş’e Gökhan Özoğuz şarkı söylemesi için beklenmedik bir teklifte bulununca olan oldu.

KAMERALARA YAKALANDI

İzleyicilerden gelen tüm tezahüraata rağmen Ebru Gündeş kaşlarını kaldırıp Acun Ilıcalı’ya ‘hayır’ işareti yaparken kameralara yakalandı. Gündeş durumdan duyduğu rahatsızlığı gizlemek için büyük çaba sarf etti.

DURUMA HADİSE MÜDAHALE ETTİ

Gündeş’in imdadına Hadise yetişti. Durumun farkına varamayan Gökhan’ı Hadise “Bu gece senin gecen sen söyle Gökhan” diyerek uyarmaya çalıştı.

“YÜZÜNÜ KAPATMANA GEREK YOK”

Gökhan Özoğuz yüzünü elindeki O Ses Türkiye kartı ile kapatarak sorduğu sorunun anlaşılmasını engellemeye çalışıp Ebru Gündeş’le iletişim kurmaya çalıştı. O sırada ne söyleyeceğini bilemeyen Acun Ilcalı ise”‘İşte Gökhan ile canlı yayın yapmak… Yüzünü kapatmana gerek yok herkes izliyor seni” diyebildi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.