Apple bombayı patlatıyor mu?

GezeGen GezeGen     30-03-14     TeknoLoji     Apple bombayı patlatıyor mu?     427 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Apple bombayı patlatıyor mu?

Apple bombayı patlatıyor mu?

iWatch’ı bekleyişte sona gelindi

Apple’ın eylül ayında yapması beklenen yeni ürün tanıtımına yönelik zaman yaklaştıkça beklentiler de artmaya devam ediyor. Yeni iPhone 6’nın iki farklı seçenekte olacağı ileri sürülürken özellikle iWatch’a yönelik tahminler hayal gücünü zorluyor. ABD’li teknoloji şirketi Apple’ın merakla beklenen akıllı kol saatinin tanıtımı geciktikçe söylentiler de artıyor. Söylentiler ise zaten sürekli yüksek seviyede bulunan kullanıcı beklentilerinin daha da şişmesine neden oluyor.

KALP KRİZİNE KARŞI ÖNCEDEN UYARI!
Apple açısından bakıldığında ise ürünün henüz tanıtımı dahi yapılmamış olmasına rağmen ilginin sürekli canlı kalması şüphesiz büyük bir kazanç. Ancak beklentilerin hızla artması hayal kırıklığı tehlikesini de beraberinde getiriyor. En son söylentilere göre iWatch’ın tanıtımı bu yaz yapılacak. İddialara göre uzun süreli kalp taraması yapacak olan cihaz elde ettiği EKG bilgileriyle olası bir kalp krizine karşı önceden uyarıda bulunabilecek. Bu beklentilerin ne kadarı hayata geçer bilinmez ama yeni bir hayal kırıklığı en gedikli Apple hayranlarını bile sarsacaktır.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.