AnadoluJet Antalya’yı Kapadokya’ya bağlıyor

GezeGen GezeGen     15-01-14     Ekonomi     AnadoluJet Antalya’yı Kapadokya’ya bağlıyor     349 Defa Okundu

AnadoluJet Antalya’yı Kapadokya’ya bağlıyor

AnadoluJet Antalya’yı Kapadokya’ya bağlıyor

AnadoluJet, Antalya Havalimanı ile Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan karşılıklı seferler düzenleyecek. AnadoluJet’ten yapılan açıklamada, sektörde beşinci yılını geride bırakan AnadoluJet’in uçuş ağına yeni bir uçuş noktası daha eklemeye hazırlandığı bildirildi

Yolculardan gelen talep doğrultusunda Orta Anadolu’nun kültür turizmi açısından önemli durağı olan Kapadokya’nın, tatil başkenti Antalya’ya bağlanacağı belirtilen açıklamada, sözkonusu seferlerin haftanın 5 günü yapılacağı kaydedildi.

Seferlerin 30 Nisan’dan itibaren başlayacağı bildirilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
“AnadoluJet’in Nevşehir Kapadokya-Antalya uçuşları, tatil ve kültür turizminin önemli durakları arasında köprü kuracak. Yalnızca Nevşehir için değil, Kayseri, Kırşehir, Aksaray ve Niğde’deki seyahat imkanlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak uçuşlar, yaz tarifesi boyunca haftanın 5 günü gerçekleşecek.”

Komşu illere servis
Bölgenin turizm alanındaki gelişimine de önemli ölçüde katkı yapacak uçuşlardan AnadoluJet yolcularının daha rahat yararlanması için Kapadokya çevresindeki il ve ilçelerden havalimanına servis hizmeti de gerçekleştirilecek. Yaz döneminde binlerce turisti misafir eden Antalya ve Kapadokya, AnadoluJet ile birbirine çok daha yakın olacak.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.