Amcaya son görev

GezeGen GezeGen     21-03-14     Magazin, Manşet     Amcaya son görev     446 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Amcaya son görev

Amcaya son görev

Emekli yarbay Yurdakul Doğulu’nun cenazesine katılmak için Türkiye’ye acil dönüş yapan Kenan Doğulu, “Amca baba yarısı. Mekânı cennet olsun” dedi.

Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu, önceki gün vefat eden amcası Yurdakul Doğulu’yu (78) son yolculuğuna uğurlandı. Levent Afet Yolal Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazına Kenan Doğulu nişanlısı Beren Saat’le Ozan Doğulu’yla eşi Ece Doğulu, Burak Kut ve Murat Başoğlu gibi ünlü isimler katıldı.

;‘Doğulu için askeri tören’
Levent’teki törende emekli yarbay Yurdakul Doğulu’nun naaşı Türk Bayrağı’na sarılarak askeri bir tören düzenlendi. Yurdakul Doğulu, cenaze töreninin ardından Yeniköy Mezarlığı’nda toprağa verildi. Amerika’da bulunan ve amcasının vefatını öğrenir öğrenmez Türkiye’ye gelen Kenan Doğulu, “Amca baba yarısı, çok üzgünüz. Mekânı Cennet olsun” derken, Beren Saat’le taziyeleri kabul etti. Ozan Doğulu ise twitter’dan duygularını “Çok sevdiğimiz amcamız emekli yarbay Yurdakul Doğulu’nun vefatının üzüntüsünü yaşıyoruz” sözleriyle dile getirdi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.