Alişan yüzünden boşanmıyoruz!

GezeGen GezeGen     14-02-14     Magazin     Alişan yüzünden boşanmıyoruz!     389 Defa Okundu

Alişan yüzünden boşanmıyoruz!

Alişan yüzünden boşanmıyoruz!

Eyi Yeliz Şar’ın, Alişan ile selamlaşmasına kızarak kıskançlık krizine girdiği ve bu yüzden boşanma kararı aldığı iddia edilen Güleç, “Neyi kimden kıskanayım ki” dedi

2013 yılının ağustos ayında evlenen Tolga Güleç ve Yeliz Şar çiftinin boşanma sebebinin türkücü Alişan olduğu iddia edildi. İddiaya göre başrolünü Vildan Atasever, Fırat Tanış, Cezmi Baskın ve Hasan Kaçan’la paylaştığı ‘Sürgün İnek’ filminin Etiler Kazancılar Restaurant’daki basın toplantısından sonra Tolga Güleç eşi Yeliz Şar’la ‘Chocolate’ adlı mekâna gitti. Çift, eğlenirken türkücü Alişan’ın gelmesiyle ortalık karıştı.

‘Alişan’ı tanımam’
Şar, eski sevgilisi Alişan’a selam verince eşi Tolga Güleç kıskançlık krizine girdi. Eşinin selam vermesine sinirlenen Güleç, Şar’la tartışmaya başladı. Güleç, sakinleşmeyince kısa sürede tartışma kavgaya dönüştü. Çiftin mekânda başlayan kavgası evde de sürünce ayrılmaya karar verdiler. Boşanmalarının Alişan’la ilgisinin olmadığını belirten Tolga Güleç, “Bu haberi okuyunca şok oldum. Ne Alişan ne kıskançlık. Ben Alişan’ı görmedim bile. Zaten Alişan, Yeliz’in eski sevgilisi değil. Yani ne alaka neyi kimden kıskanayım. Kaldı ki selamlaşmadılar. Ben Alişan’ı tanımam. Artık işimle gündeme gelmek istiyorum” diyerek iddiaların doğru olmadığını ifade etti. Alişan da bu iddiaları yalanlayarak, “Yeliz’i iki senedir görmüyorum. Görürsem selam veririm” dedi.

Amerika’dan destek
‘Firuze’ dizisi reyting yüzünden yayından kaldırılınca soluğu Amerika’da bulunan sevgilisi Buğra Toplusoy’ın yanında alan Ceyda Ateş ise Yeliz Şar’a bu zor günlerinde destek oldu. Ateş’in instagram sayfasıdan Orlando Universal Disney World’de paylaştığı fotoğrafa Şar, “Benim vefalı kuzum Amerika’dan bile ilgileniyor. Seviyorum seni” yazarak arkadaşına teşekkür etti. Ateş de, “Canım benim her zaman” diyerek Şar’a karşılık verdi.

“Eşimi hâlâ seviyorum”

Yeliz Şar ise ilişkilerinde üçüncü bir şahsın olmadığını söyledi. Şar, “Eşime çok güvenirim. Başka bir kadına göz ucuyla bile olsa bakmıyordur. Onu hâlâ çok seviyorum ama aşılamayacak tartışmalar yaşadık. Ayrılığımızın nedeni kıskançlık değil. Sorunlar oldu, evliliği bir arada yaşayamadık, taşındık sürekli. İncir çekirdeğini doldurmayacak nedenlerden bile kavga ediyorduk” açıklamasını yaptı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.