Acun Medya’dan Derya Büyükuncu Şok Acıklamarı

GezeGen GezeGen     02-05-14     Magazin, Manşet     Acun Medya’dan Derya Büyükuncu Şok Acıklamarı     413 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Acun Medya'dan Derya Büyükuncu açıklaması

Acun Medya’dan Derya Büyükuncu açıklaması

2011’de Survivor yarışmasının birincisi olan Derya Büyükuncu’nun ‘Ödül parasının tamamını almadım’ iddialarına Acun Medya’dan cevap geldi: “Derya Büyükuncu ödülünün tamamını 7 ay önce Show TV’den almıştır”

Derya Büyükuncu,bir gazeteye yaptığı açıklamada ‘Survivor’dan kazandığı 500 bin TL’lik ödülün tamamını alamadığı bu nedenle de söz verdiği gibi ödülün yarısını işitme engelli çocuklar yararına çalışan bir vakfa bağışlayamadığını belirtmişti. Büyükuncu’nun bu sözlerine Acun Medya’dan bir açıklama geldi.

İşte Acun Medya’dan yapılan açıklama

Show TV, Survivor birincisi Derya Büyükuncu’nun 500,000 TL’lik ödemesinivergi kesintilerini düştükten sonra 450,000 TL olarak ve bundan 7 ay önce,2013 yılının Eylül ayında tamamlamıştır. Ve Derya Büyükuncu’nun 7 Ay öncesi itibariyle Show TV’den hiç bir alacağı kalmamıştır.

Survivor projesinin başladığı ilk günden beri, ünlü yarışmacılarımız,kazanmaları halinde ödüllerinin yarısını engelli minik kardeşlerimize bağışlayacakları koşulunu kabul ederek yarışmaya katılırlar.
Örneğin, bir diğer Survivor birincisi Nihat Altınkaya, bu şekilde verdiği sözü ödülünü alır almaz yerine getirmiş, yarışmadan kazandığı miktarın yarısını engelli çocuklarımıza bağışlamıştır.

Derya Büyükuncu ise, ödülünün tamamını aldığı Eylül 2013’ten itibaren geçen 7 ay içinde, ne bu konuda bir girişimde bulunmuş, ne iletişimegeçmiş, ne de kendisinden bir haber alınabilmiştir.
Bugün itibarıyle de, Derya Büyükuncu yapması gereken ve üstelik kendisinin
de bizzat söz vermiş olduğu bağışı hala yapmamıştır.

Derya Büyükuncu’dan Acun Medya olarak beklentimiz, 7 ay önce aldığı ödül parası ile, aylardır geciktirdiği bu ödemeyi gerçekleştirmesi ve küçük kardeşlerimiz için verdiği bağış sözünü bir an önce yerine getirmesidir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.