Abdullah Kiğılı: GS Store batmasın

GezeGen GezeGen     26-04-14     Manşet, Spor     Abdullah Kiğılı: GS Store batmasın     432 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
Abdullah Kiğılı: GS Store batmasın

Abdullah Kiğılı: GS Store batmasın

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, toplantıdan sonra gazetecilerle yaptığı sohbette şampiyonluk için 16 tişört hazırladıklarını söyledi. Kiğılı GS Store sorusuna ise ilginç bir yanıt verdi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, toplantıdan sonra gazetecilerle yaptığı sohbette şampiyonluk için 16 tişört hazırladıklarını, her hafta ayrı bir tişört çıkartacaklarını, Fenerium için önemli bir gelir hedeflediklerini bildirdi.

Beşiktaş Kulübü’nün dünkü açıklamasının çok önemli olduğunu dile getiren Kiğılı, “Biz de her zaman onların yanında olduk. Stat sorunu yaşadıklarında ilk olarak ‘Sahamız açık, buyrun’ dedik. Her zaman Beşiktaş Kulübü’nün yanındayız. Sahamız dün olduğu gibi yarın da onlara açık” ifadelerini kullandı.

Futbol Federasyonu ile ilgili Kardemir Karabükspor maçından sonra açıklama yapacağını kaydeden Kiğılı, “Çünkü şimdi konuşursam cezalı olurum” değerlendirmesinde bulundu.

Bu arada, 33. haftadaki Kardemir Karabükspor maçından sonra, 11 Mayıs Pazar günü statta şampiyonluk kutlaması yapılması planlanıyor.

“GS Store batmasın”

Bu arada GS Store’un mali durumunun iyi olmadığı iddialarına Kiğılı ilginç bir yorum yaptı. GS Store konusu konuşulurken divan üyelerinden bir tanesi “Batsınlar” diye çıkışınca Abdullah Kiğılı tepki gösterdi ve “GS Store’un batması bizim için iyi olmaz, bize bir şey kazandırmaz” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.