5 yıldır hiç hesap ödemeyen adam öldü

GezeGen GezeGen     26-01-14     Dünya     5 yıldır hiç hesap ödemeyen adam öldü     367 Defa Okundu

5 yıldır hiç hesap ödemeyen adam öldü

5 yıldır hiç hesap ödemeyen adam öldü

Belçika’da tuhaf alışkanlığı ile ün salan Titus Clarysse şüpheli bir şekilde öldürüldü. Clarysse ‘yi ünlü yapan özelliği ise 5 yıldır gittiği sayısız lüks restoranların hiçbirinde para ödememesi…

Ölümü polis tarafından araştırılan Clarysse’in bir hesap skandalı yüzünden öldürülüp öldürülmediği henüz açıklanmadı. Dünya Clarysse’i 5 yıldır lüks restoranlarda yemek yiyip hesabı ödememsiyle tanıyordu. Belçika’nın Ghent bölgesinde yaşayan Clarysse ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ghent Restorancılar ve Otelciler Federasyonu Clarysse’nin ölümüne üzüldüklerini açıklarken kendisinin agresif bir insan olmadığını belirtiyor.

Ölümünden önce işsizlik maaşıyla geçinen Titus Clarysse’nin hesap ödememe taktiği ise şöyle : Clarysse yemeğini bitirdikten sonra garsonu çağırır ve hiç parası olmadığını söyler. Bazı restoranlar kendisine ses etmez ve gitmesine izin verir. Bazıları ise polise haber veriyor. Clarysse’in bu enteresan alışkanlığı yüzünden nezarete girmişliği bile var. Fakat kendisinin bu durumu hiçbir zaman sorun etmediği bildiriliyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.