‘2023’e 300 milyon lira yatıracak

GezeGen GezeGen     08-05-14     Ekonomi     ‘2023’e 300 milyon lira yatıracak     429 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
‘2023’e 300 milyon lira yatıracak

‘2023’e 300 milyon lira yatıracak

İkitelli organize sanayi alanında yükselen Trios 2023 projesi ticari alan, imalat fabrikası, otel ve alışveriş alanlarından oluşuyor

Projenin yatırım bedeli ise 300 milyon lira Alt yapısı, lokasyonu, tasarımı ve teknolojisiyle sanayi komplekslerinde büyük bir devrime öncülük etmesi beklenen Trios 2023 projesinin lansmanı yapıldı. Ticari alan, imalat fabrikası, otel ve alışveriş alanlarının yer alacağı proje 300 milyon liralık yatırım bedeline sahip.

Pulsar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bektaş, Kurumahmutoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Kurumahmut, Dersankoop Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mahşuk Gülaçar ve projenin satışından sorumlu olan TSP Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu’nun katılımıyla gerçekleşen tanıtımda, projenin detayları anlatıldı.
Türkiye’nin 2023 yılı ekonomi hedeflerinin her alanda modern yatırımlar yapmayı gerektirdiğini belirten Pulsar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bektaş, “Trios 2023’ün bu hedefin gerekliliklerini karşılayan modern ve sağlam altyapılı sanayi projelerinin öncüsü olmak vizyonuyla yola çıktığını ifade etti. Bektaş, “Trios 2023, sadece Türkiye’nin degˆil, dünyanın da en modern sanayi ve ticaret komplekslerinden biri olacak” dedi.

2017’de tamamlanacak
İkitelli Organize Sanayi’nin içinde yer alan Trios 2023, üç ayrı bloktan oluşuyor. Bu blokların ikisinde atölye ve dükkânlar, üçüncüsünde ise Çarşı ve kuleler yer alıyor. Projede toplam 250 adet atölye, 45 adet mağaza, 11’er katlı ofis/otel/işmerkezi kullanımlarına uygun 2 kule yer alıyor. İmalat atölyelerinin satışta olduğu projede metrekare fiyatları 2 bin 500 liradan başlıyor. Projenin 2017 yılında tamamlanması hedefleniyor.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.