100 bin kişi

GezeGen GezeGen     14-02-14     Spor     100 bin kişi     366 Defa Okundu

MAKALEME LÜTFEN PUAN VERİN
100 bin kişi

100 bin kişi

Bağdat Caddesi’nde pazar günü düzenlenecek organizasyona Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler tam kadro gelecek. Ergenekon ve Balyoz davalarında da aynı sıkıntıları yaşamış kişilerin aileleri ile tüm taraftar gruplarının da bulunacağı yürüyüş için tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi

ENAD OK – Fenerbahçe’nin pazar günü Kasımpaşa ile Şükrü Karacoğlu Stadı’nda oynacağı maç öncesi Bağdat Caddesi’nde düzenlenecek olan “Türkiye için Adalet, Fenerbahçe için Adalet” yürüyüşüne rekor bir katılımın olması bekleniyor.

Başkan Aziz Yıldırm ve yönetim kurulunun da katılacağı organizasyon için sadece sarı-lacivertli taraftarların değil, Galatasaray ve Beşiktaşlılar’ın da yoğun ilgi gösterdiği ve Suadiye ışıklardan başlayacak yürüyüşte 100 bin kişiye ulaşabileceği bildirildi.

Türkiye ve yurt dışındaki Fenerbahçe derneklerinin dışında tüm taraftar gruplarının da davet edildiği ve hemen hemen herkesten olumlu yanıtlar geldiği belirtildi. Balyoz ve Ergenekon davalarında da haksızlık ve sıkıntılar yaşayan kişilerin ailelerinin de yer alacağı yürüyüşte Genelkurmay eski başkanı İlker Başbuğ’un ailesinin de bulunacağı bildirildi.

İstanbul dışından da binlerce kişinin Bağdat Caddesi’ne geleceği tarihi gün için hazırlıkların tamamlandığı, uzun yıllar sonra en dikkat çekecek organizasyona imza atılacağı kaydedildi.
Başkan Aziz Yıldırım da CNN Türk’teki programda yürüyüş için “Fenerbahçe için, Türkiye için ve herkes için adalet sloganı olacak. Küfürsüz, hakaretsiz, sessiz çığlık olmak üzere orada bulunacağız. Gecemi gündüzümü 16 yılımı verdim. İyi ki vermişim diyorum. Fenerbahçe ile Aziz Yıldırım arasındaki bağı, mahkeme kararları, iftiralarla koparılamaz” ifadelerini kullanmıştı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.