Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Yeni yıla girerken güzeliğinizle herkesi büyüleyin

  Yeni yıla girerken güzeliğinizle herkesi büyüleyin

  Yeni yıla girerken güzeliğinizle herkesi büyüleyin

  2014’ün gelişini kutladığınız gece kusursuz görünmek istiyorsanız, bakımınıza ve güzelliğinize özen göstermeniz gerekiyor. 31 Aralık gecesi için önce cilt bakımı yaptırın, ardından da kusursuz bir makyajla güzelliğinizi tamamlayın

  Her kadın yılbaşı gecesi çok güzel olmak ister. O gece güzel görünmenin en önemli yollarından biri de kusursuz bir makyajdır. Makyaj; kıyafeti ve saçı tamamlayan en son dokunuştur. Makyajınızı yaparken, üstünüzdeki renkleri ve saçınızın şeklini de göz önüne almalısınız. Ayrıca o gece gülüşünüzle de etrafınızı etkileyebilirsiniz; bunun yolu da bembeyaz dişlerden geçer.

  BEYAZ DİŞLER ÇOK ÖNEMLİ
  İşte, ilk adım olarak dişlerinizi iyice fırçalayarak başlayacağınız güzelleşme işleminin vazgeçilmezi makyajla ilgili önemli tüyolar:
  Makyajınız mutlaka uzun ömürlü olmalı. Cildiniz pürüzsüz bir tuale benzemeli. Öncelikle cildinizi baz ürünlerle makyaja hazır hale getirmelisiniz.
  Cesur bir şeyler deneyin. Kıpkırmızı şarap tonlarında güçlü dudaklar, dikkati gözlerinize çekecek takma kirpikler ya da simli farlar; yılbaşı ruhuna uygun olacaktır.
  Makyajınızda tek bir noktaya odaklanın. Gözler ya da dudaklar; birini seçmeniz gerekiyor. Buna karar verirken gideceğiniz yer ve amacınız çok önemli. Eğer tüm gece dışarıda olmak, dans ve biraz da flört etmek istiyorsanız, gözlerinize ağırlık verin. Çünkü göz makyajı daha kalıcıdır. Dudak makyajı çabuk bozulabilir.
  Herkese yakışan bir kırmızı vardır; önemli olan ten renginize uygun bir kırmızı seçmek. Açık tenliyseniz ve koyu renk saçlarınız varsa, içinde kızıl ve turuncu tonlarının yer aldığı rujları tercih etmelisiniz. Koyu tenlilerde kiremit ve kahve tonları harika durur. Sarışınlar içinse tek bir kural var: Parlak kırmızılardan uzak durun.
  Makyajınıza önceden karar verin. Önceden mutlaka bir deneme yapın.

  GECEYE ÖZEL BAKIM KÜRÜ
  Bakım kürünüze; kış mevsiminin nimetlerinden yararlanarak başlayabilirsiniz. Kış mevsiminin soğuğundan ve rüzgarlı havasının etkisinden; yine kış ayının nimetlerinden faydalanarak korunmak mümkün. Derinin yenilenmesini, lekelerin azalmasını ve yara iyileşmesini hızlandıran C vitamini; kış meyvelerinde özellikle portakal, mandalina, kivi ve greyfurtta bol miktarda bulunmaktadır. Bu meyveleri yiyerek; hem bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir, hem de cildinizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

  CİLDİNİZİ ÖNCEDEN HAZIRLAYIN
  Yılbaşına hazırlanırken panik olmayın. Masanızı kurmadan, planınızı yapmadan önce cildinizi hazırlayın. Birkaç gün önceden alacağınız küçük önlemlerle yılbaşında her zamankinden daha hoş görünebilirsiniz.
  * Cilt bakımı: Kış ayları, kozmetik dermatoloji uygulamaları için ideal aylardır. Cilde yapılan işlemler sonrasında güneşle temasla oluşabilecek leke riski minimuma iner. Lazer epilasyon, kimyasal peeling ve leke tedavisinde kullanılan lazerler kozmetik dermatolojinin sık uygulamaları arasındadır.
  * Peeling: Özellikle bu tip uygulamalar yılbaşı öncesi cildimizde fark yaratır. Yazın güneşten oluşan lekeler ve yüzde oluşan kırışıklara karşı yapılacak kimyasal peeling uygulamaları, yılbaşı gecesine hazırlanmanız için basit ama etkili yöntemlerdir.
  * Nem maskesi: Yılbaşı gecesi canlı ve pırıl pırıl bir cilde sahip olmak istiyorsanız, nem maskesi yararlı olacaktır. Ayrıca cildin nem ihtiyacını karşılamak için bol bol su tüketmeyi de ihmal etmeyin.
  * Gül suyuyla peeling etkisi: Bazı dermakozmetik ürünlerin nem maskeleri ve gül suyuyla cildi yıkamak da bir tür peeling etkisi yaratacağı için cildinizi yumuşatır, nemlendirir ve sizi yılbaşı gecesine hazırlar.

  DOĞRU MALZEME KULLANIN
  Makyajınızın gece boyunca bozulmadan kalmasını ve cildinizin bu süre boyunca rahat nefes almasını istiyorsanız, makyaj yaparken tercihiniz organik ürünlerden yana olsun. Özellikle mineral makyaj malzemeleri, gözeneklerinizin kapanmasını önleyerek cildinizin gece boyunca taze kalmasını sağlar.

  Okunma Sayısı ; 404

  Yeni yıla girerken güzeliğinizle herkesi büyüleyin Benzer Yazılar

  Islak saçla uyumanın zararları Yoğun bir günün ardından duşa girmek kadar rahatlamaya yardımcı bir şey yok. Fakat bu rahatlık saçlarınızı
  Cinsel hastalık belirtileri Günümüzde yaygın bir sağlık sorunu olarak görülen cinsel hastalık belirtileri sizlere bu tarz bir hastalığa sahip
  Sınav öncesi zihin açıcı yiyecekler Hayatınızın en önemli sınavı yaklaşıyorsa sınav öncesi zihin açıcı yiyecekler tüketerek sınava
  Süt içelim mi, içmeyelim mi? Sağlık alanında artıya, eksi demenin prim yaptığı bir dönemden geçiyoruz. Yıllar süren adeta iğneyle kuyu kazılarak
  Ağız kuruluğunun nedenleri nelerdir? Ağız kuruluğu hemen hemen herkesin yaşadığı sorunlardan biridir. Ağız kuruluğunun nedenleri nelerdir?

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Yeni yıla girerken güzeliğinizle herkesi büyüleyin Etiketler