Yeni Emniyet Müdürü’den Operasyon Sorusuna 2 Kelimelik Cevap

GezeGen GezeGen     20-12-13     Haberler     Yeni Emniyet Müdürü’den Operasyon Sorusuna 2 Kelimelik Cevap     104 Defa Okundu

Yeni Emniyet Müdürü'den Operasyon Sorusuna 2 Kelimelik Cevap

Yeni Emniyet Müdürü’den Operasyon Sorusuna 2 Kelimelik Cevap

Yeni İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, sabah erken saatlerde denetleme yaparken operasyon sorusuna sadece “Teşekkür ederim” cevabını verdi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından görevden alınan Hüseyin Çapkın’ın yerine Istanbul Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Selami Altınok, sabah erken saatlerde denetleme yaptı. Altınok, basın mensuplarının operasyona ilişkin sorularına, “Teşekkür ederim” şeklinde cevap verdi.

İLK İŞİ BAHÇEDEKİ OTOMOBİLLERİ KALDIRTMAK OLDU

Ilk olarak otopark tadilatta olduğu için emniyet müdürlüğünün bahçesine park edilen otomobillerin kaldırılmasını isteyen Altınok, daha sonra Narkotik, Mali ve Organize Suçlarla Mücadele Sube Müdürlüğü’nün bulunduğu B bloka geldi.

“HALKIN GÜVENLİĞİ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

Incelemelerde bulunup bilgi alan Altınok, basın mensuplarının soruları üzerine, “Kurumu tanımaya çalışıyorum. Akşam da söyledim, hayırlı olur inşallah. Halkımızın mutluluğu, huzuru ve güvenliği için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız.” diye konuştu.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.