Yavuz’un ‘Öykü’sü

GezeGen GezeGen     06-08-15     Magazin     Yavuz’un ‘Öykü’sü     114 Defa Okundu

Yavuz'un 'Öykü'sü

Yavuz’un ‘Öykü’sü

Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman , üç yıllık birlikteliğini nikah masasına taşıdı. Çift, kendi düğünlerinde sahneye çıkıp, şarkı söyledi ve dans etti

Yavuz Bingöl, sevgilisi Öykü Gürman’la önceki akşam Suada’da dünyaevine girdi. Düğünde, çiftin
gittikleri seyahatlerde çekilen fotoğraflarından oluşan bir video gösterildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikaha, şahitlik yapması beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yoğun gündemden dolayı katılamadı. Gecede, Erdoğan’ın yerine Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın yer aldı.
Plak şeklindeki özel davetiyeleriyle dikkat çeken Bingöl ve Gürman, söyledikleri şarkılarla misafirlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Gürman, ilerleyen saatlerde ise flamenko şarkılar söyleyerek dans etti. Bir yıldır küs olduğu abisi Yavuz Bingöl’e düğüne davet edilmediği için sitem eden Oğuz Bingöl, annesinin ısrarı üzerine düğüne katıldı. Berk Gürman ise yurt dışı konseri nedeniyle ikizinin yanında olamadı.
EMRAH AKÇAAY

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.