“Yanlış yapanı içimizde barındırmayız”

GezeGen GezeGen     21-12-13     Haberler     “Yanlış yapanı içimizde barındırmayız”     65 Defa Okundu

"Yanlış yapanı içimizde barındırmayız"

“Yanlış yapanı içimizde barındırmayız”

Sağlık Bakanı, 17 Aralık operasyonuyla ilgili muhalefeti eleştirdi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne’de düzenlenen AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısında 17 Aralık operasyonuyla ilgili değerlendirmede bulundu.

“Yanlış yapanı içimizde barındırmayız”

Birilerinin yalan konuşup iftira atarak suçlamada bulunabileceğini söyleyen Müezzinoğlu, AK Parti’nin milletin değerleri ve gelenekleriyle örtüşmeyen hiçbir şeyi yapmadığını ve yanlış yapanları içlerinde barındırmayacaklarını söyledi.

“Emir alacaksan milletten alacaksın”

Birilerinin istikrarın sürmesinden rahatsız olduğunu söyleyen Müezzinoğlu, şunları kaydetti:

“Birileri faizlerin düşmesinden rahatsız olabilir. Onlar rahatsız olmaya devam edecekler. Birileri milli iradenin bu kadar güçlü olmasından rahatsız olabilir. Rahatsız olmaya devam edecekler. CHP, bazen ‘demokrasi sandık değildir’ diyor. Demokrasi büyükelçinin karşısında diz çözmek midir? Bir yerlere gidip icazet almak mıdır? Diz çökeceksen, hatır soracaksan, dert dinleyeceksen, emir alacaksan milletten alacaksın. Yoksa siyaset yapmayacaksın. Siyaset yapıyorsan tek bir tane amir vardır. Millet ve sandık.”

Müezzinoğlu, milletin ve sandığın dışında, güç odaklarına teslim olmak, güç odaklarına destek vermek ve güç odaklarının ağzıyla milletin karşısına çıkmanın, siyasetçiliğin edebi ve adabıyla bağdaşmayacağını vurguladı.

AK Parti olarak bunu yapmadıklarını, bundan sonra da yapmayacaklarını belirten Müezzinoğlu, “Şunu da bilin ki milletin hiçbir hak ve hukukunu sizlere vermeyiz, sizlere de yedirtmeyeceğiz. Bu güne kadar yediklerinizle idare edin. Çünkü artık AK Parti var. Recep Tayyip Erdoğan var. Millet var. Milletçe beraber devam diyoruz.” dedi.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?GurbetCafe.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Bağlantılar

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 GurbetCafe.NET - Tüm hakları saklıdır.