Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Yağmur Atacan’a saldırı’da şok iddia! ‘Kadın meselesi’ dedi

  Yağmur Atacan'a saldırı'da şok iddia! 'Kadın meselesi' dedi

  Yağmur Atacan’a saldırı’da şok iddia! ‘Kadın meselesi’ dedi

  ETİLER’de Yağmur Atacan’ın kullandığı otomobilin önünü keserek ateş ettiği ileri sürülen Galip T., polis ekipleri tarafından yakalandı. Seyyar satıcılık ve boyacılık yaptığı öğrenilen Galip T., sorgusunda olayın bir kadın meselesi yüzünden olduğunu söyledi. Galip T.’nin ’kadın meselesi’ dediği konunun detaylarını anlatmadığı öğrenildi. Emniyet yetkilileri, Galip T.’yi bu olaya azmettirmiş bir kişinin olabileceği ihtimaline karşılık soruşturmayı çok yönlü sürüyor.

  Etiler’de 7 Nisan meydana gelen olayda işyerinden çıkan Yağmur Atacan’ın kullandığı otomobilin önünü kesen motosikletli bir kişi, araca doğru bir el ateş açmıştı. Yağmur Atacan, araca isabet eden kurşundan yere eğilerek kurtulurken saldırgan olay yerinden motosikletle kaçmıştı. Olaydan sonra eşi Pınar Altuğ ile birlikte karakola giden Yağmur Atacan, kendisini ateş eden kişinin eşkalini vermiş ve daha önce hiç görmediğini söylemişti.

  CEP TELEFONU SİNYALİNDEN TESPİT EDİLDİ

  Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada polis, saldırının yapıldığı yerdeki cep telefonu sinyalleri, güvenlik kamera görüntüleri ve görgü şahitlerinin ifadesine göre şüpheli Galip T.’nin kimliğini tespit etti. Gaziosmanpaşa’da bir adrese yapılan baskında Galip T., gözaltına alındı.

  KADIN MESELESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

  Gasp Büro Amirliğinde sorgulanan Galip T.’nin zaman zaman çelişkili ifadeler verdiği öğrenildi. Galip T.’nin olayı kadın meselesi yüzünden yaptığını anlattığını ancak konunun detaylarını söylemediği öğrenildi. Galip T.’nin ayrıca Yağmur Atacan’ı daha önce hiç görmediğini söylediği de belirtildi. Galip T.’nin çelişkili ifadeler vermesi üzerine, olayda bir azmettirici olma ihtimaline karşılık soruşturmanın derinleştirildiği öğrenildi.

  DAHA ÖNCE BİR KEZ GÖZALTINA ALINMIŞ

  Polis tarafından yapılan incelemede Galip T.’nin daha önceden sigara kaçakçılığı suçündan bir kez gözaltına alındığı, bu olay dışında başka bir kaydının bulunmadığı öğrenildi.

  Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli adliyeye sevk edildi. Galip T.’nin savcılık tarafından detaylı ifadesinin alınacağı belirtildi.

  Okunma Sayısı ; 522

  Yağmur Atacan’a saldırı’da şok iddia! ‘Kadın meselesi’ dedi Benzer Yazılar

  İYİ Parti’nin Seçim Şarkısı Aleyna Tilki’yi Solladı İYİ Parti’nin seçim şarkısı, Spotify’da Yıldız Tilbe’nin
  Usta Gazeteci Uğur Vardan Murat Cemcir’den İntikamını Aldı Hürriyet Gazetesi yazarlarından Uğur Vardan, Bennu Yıldırımlar’ın önüne
  Yetersiz Erkek Nüfusu Nedeniyle Zorluk Çeken 10 Ülke
  Demet Akalın Birce Akalay’a kızdı Hafta içi çevik kuvvet tarafından arabasından indirilerek kontrol edilmesine tepki gösteren oyuncu Birce
  Oktay Kaynarca:Uyuma Türkiye uyursan bu haritadan eser kalmayacak Ülkemizinde son dönemde yaşanan hain saldırılara dikkat çeken oyuncu Oktay Kaynarca,

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Yağmur Atacan’a saldırı’da şok iddia! ‘Kadın meselesi’ dedi Etiketler