Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Vodafone Arena’nın ‘dijital amigo’su olacak

  Vodafone Arena’nın ‘dijital amigo’su olacak

  Vodafone Arena’nın ‘dijital amigo’su olacak

  Bilgi teknolojileri şirketi Koç Sistem, dünyada ve Türkiye’de pek çok stadda kullanılan sayısal yayıncılık sistemi Pixage’ı Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’da da uygulamaya koymaya hazırlanıyor.

  Pixage, İngiltere Premier Ligi, Almanya Bundesliga, Türk Telekom Arena ve Ülker Sports Arena gibi stadlarda kullanılıyor.

  Pixage Arena ekranlarında yer alan anlık görüntüler, röportajlar ve istatiksel bilgiler sayesinde izleyiciler stadyum içinde daha keyifli zaman geçiriyor. Reklam mecrası olarak da konumlandırılan bu ekranlar aynı zamanda, bir sensör yardımı ile ses ve hareket bilgilerini alıyor ve bunlara uygun görüntülerle ortamın coşkusunu artırıyor. Maç izlemeyi daha keyifli hale getiren bu uygulama bir dijital amigo olarak adlandırılıyor.
  Ustalık projemiz olacak
  Koç Sistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu, gündemde olan ve sporseverlerin heyecanla beklediği Vodafone Arena’nın da, Avrupa ve Türkiye’deki diğer stadlarda edindikleri deneyimler doğrultusunda fırsat olarak gördükleri önemli bir proje olduğunu söyledi. Nalbantoğlu, “Bu projeye talibiz. Pek çok lig ve stadın üzerine Vodafone Arena’nın ‘ustalık’ dönemi projemiz olmasını arzu ediyoruz” dedi.
  100 kişilik Ar-Ge ekibi
  Nalbantoğlu, Pixage’in Ar-Ge bölümlerinin bir ürünü olduğunu dile getirerek, “2011’de ODTÜ Teknokent’te başladığımız Ar-Ge faaliyetlerimizi, 2008’de kurduğumuz merkezle yoğun şekilde sürdürüyoruz.100’ün üzerinde çalışanımızla yerel ve küresel pazarların talep edeceği, hem de ülke kalkınmasına hizmet edecek projeler yürütüyoruz” şeklinde konuştu.
  Nalbantoğlu, Pixage’in yetkinliklerini artırmak üzere çalışmalarının devam ettiğini dile getirerek, küresel teknoloji şirketleri ile yaptıkları işbirlikleri ürüne farklı özellikler ve yeni teknolojiler de ekleyeceklerini kaydetti.

  Akıllı otomobille sürücü kontrolü
  Makinelerarası iletişimin geliştiğine de işaret eden Nalbantoğlu, şunları söyledi:
  “Elektrik ve doğalgaz saatlerinde çözümümüz var. Bütün sayaçlar akıllı hale geldi. Gün içinde sayaçları istediğiniz sıklıkta okuyup tüketim alışkanlıklarnı takip edebilirsiniz. İlk projemizi Konya’da yaptık. Diğer uygulamamız ise otomotiv sektöründe. ‘Car2Car’ projemizi Ford ve Tofaş’la yaptık. Otomotive konulan bir cihazla sürücünün aracı nasıl kullandığı, yakıt tüketim alışkanlıkları öğrenilebiliyor.”

  62 KAMPANYA DÜZENLEDİ, 20 MİLYON TL KAZANDIRDI
  Türk Telekom, gerçekleştirdiği marka işbirlikleriyle 2013’te bireysel müşterilerine toplam 20 milyon TL’lik avantaj sağladı. 23 farklı sektörden markalarla 62 kampanya düzenledi.
  Türk Telekom Bireysel Müşteri Başkanı Ali Yılmaz, “Markalarla yaptığımız işbirlikleri, önceki yıllarda olduğu gibi 2013’te de müşterilerimizin büyük ilgisi ile karşılaştı. Müşterilerimizin yaşamlarına daha fazla değer katmak amacıyla farklı ihtiyaçlara yönelik ayrıcalıklı markalarla yaptığımız işbirliklerini de sunmaya devam ederek müşteri mutluluğu yaratacağız”dedi.

  Okunma Sayısı ; 833

  Vodafone Arena’nın ‘dijital amigo’su olacak Benzer Yazılar

  Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek Emekliler ve memurların zam oranlarının belli olmasının, hesapların yapılmasının ardından, sıra ödemelere
  Köy köy gezerek tatlı satıyor Bitlis’in Güroymak ilçesinde yaşayan Vedat Kandemir Wholesale Jerseys isimli genç, ilçeden aldığı tatlıları
  Müezzinoğlu: Emeklimize adam gibi maaş ödeyelim Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Mesela yaşa takılanlara biz
  Cepteki Bozuk Paralar 2 Milyar Liraya Dayandı 2016 yılında tedavüle sokulan 350 milyon madeni parayla beraber Türk halkının cebindeki bozukluklarının
  ÖTV Muafiyeti En Çok Taksicileri Sevindirecek Başbakan’ın ÖTV muafiyeti müjdesi, yaklaşık 1 milyon 200 bin ticari aracı ilgilendiriyor.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Vodafone Arena’nın ‘dijital amigo’su olacak Etiketler