Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Varan 2: Sırada kasetler var…

  Varan 2: Sırada kasetler var...

  Varan 2: Sırada kasetler var…

  Hükümete yakınlığıyla bilinen Yenişafak gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi’ye göre Türkiye’nin tanık olduğu eşi benzeri görülmemiş operasyonun mesajı, “Bakanları da Başbakan’ı da alırız…”

  Peki hükümet bu operasyona nasıl bakıyor? Bunu kendisine karşı yapılmış bir hamle olarak mı gördü?

  MESAJ BU : BAŞBAKAN’I DA ALIRIZ

  Hükümete yakınlığı ile bilinen Yeni Şafak Gazetesi’nin yazarı Abdülkadir Selvi bugünkü yazısında AK Parti cephesine hakim olan havayı yansıtıyor.

  Selvi’nin VARAN 1 diyerek kaleme aldığı değerlendirmeye göre Cemaat bakan oğullarını alarak hükümete ‘Bakanı’da alırız Başbakan’ı da” mesajını verdi.

  Sırada ise VARAN 2 var… .

  ÖNCE KASETLERLE TEHDİT ETTİLER

  İşte Selvi’nin hükümet kanadından aktardıkları;

  “Hakan Şükür’ün AK Parti’den istifasıyla aynı süreç mi başlatıldı? O günkü şartlarla bugün çok farklı. Ama bir operasyonun başladığı ve birilerinin düğmeye bastığı net.

  (…) Dershaneler tartışması başladığında, ‘Bu konuda meşru sınırımız yok’ denilmişti. Dershaneler tartışmasında ilk aşama, ‘Tehdit’ süreciydi.

  Kasetlerle ve bir takım belgelerle tehdit.

  Hakan Şükür’ün istifası, bakanların çocuklarının da içinde yer aldığı yolsuzluk operasyonunun zamanlaması ise, ‘Siyasi operasyon’ olarak görülüyor.

  VARAN 1 : BAŞBAKANI ALIRIZ

  Hükümet bildiği yoldan dönmeyince, tehditten operasyon aşamasına geçildi diye düşünülüyor.

  İstanbul’daki operasyona bu açıdan bakınca, Varan-1.

  Varan-1 Operasyonu, ‘Bakanların çocuklarını aldık. Bakanları da, Başbakan’ı da alırız’ mesajı olarak değerlendiriliyor.

  VARAN 2 : SIRADA KASETLER VAR

  AK Parti sindirilmek isteniyor.
  Varan-2 kasetler.

  İstanbul’da operasyon fırtınası eserken gecikmeden kasetler devreye sokuldu. Tabii kulislerde hemen şu iki değerlendirme gündeme alındı. Dün birçok milletvekilinin cep telefonlarından şu iki notu indirdiğine tanık oldum.

  Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın, ‘Önceki seçimler arifesinde denenmiş olan özel hayatın mahremiyetini ihlal edici ahlak dışı metot ve girişimlerin, tekrar denenebileceğine dair endişe verici işaretler görülmektedir’ açıklaması.

  Ve Fethullah Gülen Hocaefendi’nin, ‘Bir büyük zat, bir dönemde… Bana seneler evvel bir telefon geldi. Dediler ki nefsine uyarak bir yerde bir tane alüfte ile buluşmaya gidiyor ve aynı zamanda birilerinin de komplosu da söz konusu olabilir. Gece yarısı Türkiye’de onu tanıyan bir arkadaşa telefon ettim. Kalk dedim evine koş git, oraya gitmesin katiyen, hem kendisi o masiyete girmesin hem de hafazanallah bir komplo meselesi ise şayet günümüzde geldiği noktaya gelemezdi, gelemez dedim’ sözleri.

  Testi kırıldı, kirli bir operasyon başlatıldı.

  O nedenle AK Parti kulislerinde en çok kulağıma çalınan söz, ‘Yeni bir 7 Şubat operasyonu’ oldu.

  Peki gelinen noktada ne yapılacak?

  Başbakan Erdoğan yeni sürecin şifresini verdi: ‘Hiçbir tehdide boyun eğmeyeceğiz.’

  Okunma Sayısı ; 599

  Varan 2: Sırada kasetler var… Benzer Yazılar

  Irak Ordusunun Sincar’a İlerlediği Bilgisini Teyit Ettik! Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Irak ordusunun Sincar’a ilerlediği ve bazı
  Erdoğan’dan Bürokratlara Mesaj: Şikayetler Alıyorum, Versin İstifasını Çeksin Gitsin Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sorumluluk almaktan
  Başbakan Yıldırım’dan Özkul ve Boysan Ailelerine Taziye Telefonu Başbakan Binali Yıldırım, Münir Özkul’un kızını ve Aydın Boysan’ın
  Bu Kimlik Türkiye’de Tek! Doğum Tarihi Hanesinde Gün ve Ay Yazmıyor Karabük’te 76 yaşındaki yaşlı kadının kimliğinde ay ve gün
  Eşini kabustan çekti aldı Şile açıklarında 9 kişilik mürettebatıyla batan “Bilal Bal” isimli kuru yük gemisinde makine yağcısı

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Varan 2: Sırada kasetler var… Etiketler