Burc yorumlari

 • koç burçu
 • boğa burcu
 • ikizler burcu
 • yengeç burcu
 • aslan burcu
 • başak burcu
 • terazi burcu
 • akrep burcu
 • yay burcu
 • oğlak burcu
 • kova burcu
 • balik burcu
 • Türkiye’nin yedi bölgesinden yedi çocuk hayalindeki odaya kavuştu!

  Türkiye'nin yedi bölgesinden yedi çocuk hayalindeki odaya kavuştu!

  Türkiye’nin yedi bölgesinden yedi çocuk hayalindeki odaya kavuştu!

  Doğtaş’ın “Hayalindeki Odayı Çiz” konulu resim yarışması sonuçlandı.

  Ressam ve yönetmen Mehmet Güreli başkanlığındaki jüri tarafından Türkiye’nin yedi bölgesinden yedi resim seçildi. Vialand Alışveriş Merkezi’nde yapılan törenle kazananlara Doğtaş Yeni Nesil Oda Takımı hediye edildi.

  Doğtaş tarafından 2009 yılından beri çocukların hayalgücünü geliştirmek, resme olan ilgilerini artırmak amacıyla düzenlenen “Hayalindeki Odayı Çiz” isimli resim yarışması yedi çocuğun daha hayalindeki odayı gerçeğe dönüştürdü. Türkiye’nin yedi bölgesinden binlerce resmin katıldığı yarışmada resimler, ünlü ressam- yönetmen Mehmet Güreli başkanlığında, gazeteci-yazar Nora Romi, çocuk hikâye yazarı- oyuncu Görkem Yeltan ve Doğtaş Pazarlama Direktörü Derya Ercan tarafından değerlendirildi.

  Doğtaş Çocuk Resim Yarışması ödül töreni ve sergi açılışı DoğtaşYönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Davut Doğan, Jüri Başkanı Mehmet Güreli ve jüri üyelerinin katılımıyla 11 Ocak’ta VialandAlışveriş Merkezi’nde gerçekleşti. Açılış konuşmasını yapan Davut Doğan, “Çocukların hayal gücüne ve gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz Çocuk Resim Yarışması’na ilgi her yıl katlanarak artıyor. Çocuklarımızın ilgisi bizleri daha da heyecanlandırıyor. Doğtaş Ailesi olarak kazanan çocuklarımızı, ailelerini ve öğretmenlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” diye konuştu.

  Sergi açılışı öncesi Vialand Doğtaş mağazası önündegerçekleştirilen ödül töreninde yedi bölgeden yedi çocuğa Doğtaş’tan dilediği yeni nesil yatak odası hediye edildi. Çocuklar Doğtaş Exclusive Vialand mağazasını gezerek hediyelerini seçtiler.

  Yarışmanın Akdeniz Bölge Birincisi Antalya’dan Maxim Chelnokov, Doğu Anadolu Bölge Birincisi Muş’tan Hatice Sezgin, Ege Bölge Birincisi İzmir’den Onat Cevhertaş,Güneydoğu Anadolu Bölge Birincisi Diyarbakır’dan Ela Özdilekli, Karadeniz Bölge Birincisi Samsun’dan Aysima Yazıcı,İç Anadolu Bölge Birincisi Eskişehir’den Eray Ersezer veMarmara Bölge Birincisi Sakarya’dan Ali Kemal Hocalar oldu. Ayrıca farklı bölgelerden sergilenmek üzere seçilen 30 resmin sahibi de sürpriz hediyeler kazandı.

  Okunma Sayısı ; 694

  Türkiye’nin yedi bölgesinden yedi çocuk hayalindeki odaya kavuştu! Benzer Yazılar

  Zamlı maaşlar o tarihte ödenecek Emekliler ve memurların zam oranlarının belli olmasının, hesapların yapılmasının ardından, sıra ödemelere
  Köy köy gezerek tatlı satıyor Bitlis’in Güroymak ilçesinde yaşayan Vedat Kandemir Wholesale Jerseys isimli genç, ilçeden aldığı tatlıları
  Müezzinoğlu: Emeklimize adam gibi maaş ödeyelim Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Mesela yaşa takılanlara biz
  Cepteki Bozuk Paralar 2 Milyar Liraya Dayandı 2016 yılında tedavüle sokulan 350 milyon madeni parayla beraber Türk halkının cebindeki bozukluklarının
  ÖTV Muafiyeti En Çok Taksicileri Sevindirecek Başbakan’ın ÖTV muafiyeti müjdesi, yaklaşık 1 milyon 200 bin ticari aracı ilgilendiriyor.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Türkiye’nin yedi bölgesinden yedi çocuk hayalindeki odaya kavuştu! Etiketler